• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Anadolu Jet ile Tüm Türkiye 69,99 TL 'den Başlayan Fiyatlarla!!!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolujet Kampanyaları

anadolujet ocak ayı kampanyası2008 yılından itibaren Türk Hava yolları bünyesinde kurularak hizmet vermeye başlayan Anadolu Jet, yurt içinde ‘Uçmayan Kalmasın.’ sloganıyla yola çıkmış ve Anadolu’da 45 farklı noktaya uçuş gerçekleştirerek de hedefine ulaşmayı başarmıştır. Yurtiçinde olduğu kadar yurt dışında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Uygun fiyata uçmayı sağlayan Anadolu Jet ayrıca dönemsel olarak Türk Hava yolları otaklığıyla düzenlediği kampanyalarla da oldukça uygun fiyatlarla uçma imkanı sunmaktadır.

17-19 Ocak 2017 tarihleri arasında Anadolu Jet üzerinden 08-28 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kampanya dahilinde satın alınan biletlerde orijinal bilet kuralları geçerli olup aktarmalı ve codeshar- ortak uçuşları kapsamamaktadır. Sadece Anadolujet tarafından gerçekleştirilen bütün uçuşları kapsayan kampanya dahilinde biletlerinizi ucuzauc.com web sitesinden online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. K.K.T.C Ercan Havalimanı’ da dahil 69.99 TL den başlayan fiyatlarla uçak biletinizi alabilmek için tek yapmanız gereken ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmak ve sonrasıında otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada seyahat planınıza uygun bileti seçerek kredi kartınızla satın almaktadır.

Farklı lokasyonlara göre uçak bileti fiyatları farklılık gösterebilmektedir. En güncel fiyat bilgisi ve sefer saatleri bilgisi için de yine uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Anadolu Jet Ocak ayı kapsamında satın alacağınız ve Şubat ayında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi satın almanız için son gün 19 Ocak 2017 olarak belirlenmiştir. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.