• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Anadolu Jet Sabiha Gökçen- İzmir Hat Açılışına Özel 49,99 TL

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolujet Kampanyaları

Anadolujet ile sabiha gökçen izmirTürkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi hava yolu firması olan Türk Havayolları’nın işletmeciliğini yaptığı Anadolu Jet’in İstanbul Sabiha Gökçen- İzmir hattı açılarak hizmet vermeye başladı.

Sabiha Gökçen- İzmir hattı açılışına özel olarak da Anadolu Jet ile seyahatleriniz de bilet fiyatı 49,99 TL olarak satışa sunulmuştur.

Anadolu Jet tarafından gerçekleştirilecek olan Sabiha Gökçen- İzmir hattı seferleri karşılıklı olarak tabloda yer alan sefer bilgilerine göre düzenlenecek olup, en güncel bilet fiyatı ve sefer bilgilerine ayrıca ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Parkur

Günler

Saat

İstanbul Sabiha Gökçen- İzmir

Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

15:05

İzmir-İstanbul Sabiha Gökçen

Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

16:45

 

Haftanın 6 günü Anadolu Jet tarafından karşılıklı olarak gerçekleştirilecek İstanbul Sabiha Gökçen- İzmir hattı biletlerini 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla, hava yolunun resmi web sitesi, ucuzauc.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden bilet sorgulaması yaptıktan sonra seçebilir ve kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Satın alınan biletlerde normal bilet sınıfına uygun kurallar uygulanacak olup, farklı satış kanallarında hizmet bedeli uygulanabilir.

Ayrıntılı bilgi için İstanbul- İzmir uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.