• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Anadolu jet 'ten Çocuklara Özel Kampanya

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolujet Kampanyaları

anadolujetten çocuklara özel kampanyaTürk Hava Yolları’nın işletmeciliğini yaptığı Anadolu Jet kurulduğu yıldan itibaren sürekli olarak kendini geliştirmekte ve aynı zamanda dini ve milli bayramlarda da düzenlediği özel kampanyalarla dikkat çekmektedir.

Son kampanyası ise Nisan ayının çocukları güldüren yüzü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara %50 uçma imkânı sunuyor. 2-12 yaş aralığında ki bütün çocukları kapsayan kampanya kapsamında 1-30 Nisan2017 tarihinde satın alınan ve 10 Nisan- 10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilen tüm parkurlarda geçerlidir.

Anadolu Jet ‘ten çocuklara özel olarak düzenlenen bu kampanya ile normal bilet fiyatı üzerinden %50 ye varan indirimlerden faydalanabilmek için biletinizi 1 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında satın almanız gerekmektedir.

Anadolu Jet çocuklara özel kampanyasından faydalanabilmek için biletinizi ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz. Anadolu Jet bütün parkurlarında geçerli olan kampanya sadece 28 Nisan - 2 Mayıs tarih aralığı hariç 10 Nisan- 10 Mayıs 2017 arasındaki uçuşlarda geçerlidir. Web sitesi üzerinden sorgulama yaptıktan sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan seçtiğiniz Anadolu Jet biletinizi kredi kartınızla taksit imanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Satın alınan promosyon bilet için orijinal bilet kuralları geçerli olup iptal, iade ve değişiklik hakkı da orijinal bilet kuralları geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Anadolu Jet web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.