• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Anadolujet ile Tüm Türkiye 49 TL

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolujet Kampanyaları

anadolujet ile tüm türkiye 49 TL2008 yılında, Türk Hava Yollar bünyesinde kurularak hizmet vermeye başlayan Anadolu Jet, uygun fiyata gerçekleştirdiği uçuşlarla da oldukça dikkat çekmektedir. Ankara merkezli olarak, başkente yakışan bir hava yolu olma temeliyle kurulan Anadolu Jet, 40’dan fazla uçuş noktasına sahiptir.

Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla da çok uygun fiyatlara seyahat etme imkânı sunan Anadolu Jet Bahar Kampanyası ile 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.

01 Mart –07 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri 06-07 Şubat 2017 tarihinde 49,99 TL ‘den satın alabilirsiniz. Anadolu Jet’in ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlar ve aktarmalı uçuşları ile Kıbrıs (Ercan Havalimanı) ‘ a gerçekleştirdiği uçuşlar hariç bütün rotalarında geçerli olan bilet satışı bugün başlamıştır.

Anadolu Jet tarafından satışa sunulan biletler sınırlı sayıda olup sadece 116.783 adet koltuk kapsamaktadır. Sizlerde Anadolu Jet avantajlarından ve konforundan faydalanarak sadece 49,99 TL gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri hemen satın almanızı öneririz. Kampanya süresi de oldukça kısıtlı olmasına rağmen talep fazlalığından dolayı ve dönemsel olarak da 21 Nisan - 2 Mayıs 2017 ve 18 Mayıs - 22 Mayıs 2017 tarihleri de Anadolu Jet’in Bahar Kampanyası kapsamında değildir.

49,99 TL’den satışa sunulan ve sadece 06-07 Şubat 2017 tarihlerinde Bahar Kampanyası kapsamında satışa sunulan biletlere ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Anadolu et Bahar Kampanyası biletlerine ucuzauc.com web sitesi dışında, mobil uygulama üzerinden de kredi kartınızla taksit imkânlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.

Bahar Kampanyası dâhilinde satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişikliğe kapalıdır ve Anadolu Jet kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.