• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Bu Sefer Uçtuk Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global bu sefer çok uçtukAtlasjet ismiyle 2001 yılında kurulan ve daha sonra Öger holding bünyesinde Atlas Global adıyla kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren 2004 yılında da yurt dışı seferlerine başlayan Atlas Global verdiği hizmetlerin yanı sıra promosyonlu bilet satışlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir.

Atlas Global son kampanyası kapsamında da Avrupa’ya gidiş dönüş uçak biletinizi 129 $’a tüm yurt içi uçuşlarına ait uçak biletlerinizi de 100 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Atlas Global Promosyon biletleri 30 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için geçerli olup, biletlerinizi 24-26 Ekim tarihleri arasında satın almanız gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında Atlas Global uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra seçebilir ve kredi kartınızla kolaylıkla 9 taksite varan taksit imkanlarından da satın alabilirsiniz. Gidiş- dönüş uçak bileti fiyatları;

Avrupa

Amsterdam

Gidiş-Dönüş          129 USD

Paris

Hamburg

Dusseldorf

Stockholm

Zürih

Londra

Milano

Kişinev

Kopenhag

Lviv

Kharkov

Zaporijya

Tiflis

     

Yurt İçi

Bodrum

Gidiş-Dönüş          100 TL

İzmir

Konya

Antalya

Adana

Trabzon

Kayseri

Gaziantep

 

Kampanya kapsamında satışa sunulan uçak biletlerini, Atlas Global ve ucuzauc.com web sitesinden ve mobil uygulamalarından satın alabilirsiniz. Biletler Ekonomi Plus sınıfına dahil olup koltuk sayısı sınırlıdır. Bilet alımlarında hizmet bedeli farkı alınabilir.

Atlas Global’in bu sefer uçtuk kampanyası kapsamında satışı gerçekleştirilen biletler gidiş-dönüş biletleri olup, tek yön biletler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca gidiş-dönüş süresi en az 3 gün en fazla da 1 ay olarak belirlenmiştir. Belirtilen tarihten daha kısa veya daha uzun süreler promosyon biletlerini kapsamamaktadır.

Atlas Global Bu Sefer Uçtuk kampanyası kapsamında satın alınan biletlerde seyahat değişikliği veya iadeye izin verilmemektedir.

Atlas Global ile çok ucuza seyahat edebilmek için rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılması gerekmekte olup, son biletleme tarihi ise 26 Ekim 2016 tarihi olarak belirlenmiştir. 

Yine aynı kampanya kapsamında 26 Ekime kadar satın alacağınız Tahran, Kuveyt, Dubai (Sharjah), Çimkent uçak bilet fiyatları 229 USD, Bağdat, Erbil, Süleymaniye 329 USD ve Cidde, Medine 439 USD olarak belirlenmiştir.

Bu çok uygun fiyatlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken ucuzau.com web sitesi üzerinden veya mobil uygulama aracılığı ile bilet sorgulaması yapmak ve sonrasında yönlendirildiğiniz sayfadan seyahatinize uygun bileti seçerek kredi kartınızla dokuz takside varan taksit imkanlarından da ödemenizi yapmanız yeterlidir. Basit 3 adımda Atlas Global ile ucuza ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.