• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Business Class Ayrıcalığıyla Avrupa Seyahati 569 EURO

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlasglobal bussiness class2001 yılında Atlas Jet adıyla havacılık hizmetlerine başlayan hava yolu firması, 2004 yılında Öger Holding bünyesinde Atlas Global ismiyle hizmetlerine devam etmektedir. Yurt içi uçuşlarına ek olarak yurt dışı uçuşlarında da hizmet vermeye başlayan hava yolu firması günümüzde 50’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Ekonomi Class ve Business Class sınıflarında uçuş imkânı sunan hava yolu firması son kampanyası ile konuklarına Business Class ayrıcalıklarını sunmaktadır.

21 Kasım 2016 ve 15 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Tiflis Avrupa uçuşlarınıza ait biletleri 21 Kasım-25 Kasım 2016 tarihlerinde 569 EURO’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Atlas global resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak en güncel Atlas Global Business Class fiyatlarına ulaşabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Belirtilen 569 EURO, Tiflis, Amsterdam, Düseldorf, Paris, Londra, Stokholm, Zürih, Kopenhag ve Milanı için geçerli olup gidiş- dönüş bilet fiyatıdır.

Business Class uçuşlarınızda 40 kg bagaj hakkı, beklemeden check-in imkânı, geniş ve deri koltuklarda konfrlu bir uçuş, uçan aşçılar ile zengin bir menüden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapmak ve biletinizi belirtilen tarihler olan 21-25 Kasım 2016 tarihleri arasında rezervasyon ve satın alma işleminizi aynı anda yapmanız gerekmektedir. 

Atlas Global’in Business Class uçuşlarında geçerli olan kurallar kapsamında gidiş- dönüş süreniz arasında en fazla 30 gün olabilmektedir. 30 günü aşan seyahat süresi kampanya kapsamında kabul edilmemektedir. Business Class’da bebek indirimi uygulanırken bu kampanya kapsamında çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Ayrıca satın alınan promosyon biletlerinde iptal ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.