• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Business Class Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlasglobal kampanyası

Atlas Global, Atlas Jet adı ile ilk kez 14 Mart 2001 yılında hizmet vermeye başlamış ve 2004 yılında da hisse senetlerini alan Öger Holding işbirliğine Atlas Global olarak hizmet vermeye devam eden hava yolu şirketidir. İç hatlarda ve dış hatlarda birçok farklı noktaya uçuş gerçekleştiren hava yolu firması iç uçuşları kadar dış hat uçuşlarına da önem vermektedir.

Uçaklarında ekonomi ve business olmak üzere iki farklı kategoride bilet satışı gerçekleştiren hava yolu firması yeni kampanyaları ile bütün yolcularını Business Class ayrıcalığı ile tanıştırmak üzere yıl içerisinde farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Şimdilik sadece dış hatlarda geçerli olan ve Atlas Global’de dış hat Business Class uçuşlarınızda ayrıcalıklar %30 indirimli olarak hizmet vermekte.

Atlas Global Business Class ayrıcalıklarında 100 cm’den geniş ve deri koltuklar, ikramlar, bagaj hakkının 40 kilogram olması, VIP shuttle servisi, Business Class Lounge farklılığı, öncelikli olarak check-in işlemlerinden yararlanabilmeniz için düzenlenen kampanya da bilet satışları %30 indirimli olarak yapılmakta.

Atlas Global Business Class kampanyası 1 Mart 2016 tarihine kadar alınan tüm dış hat biletlerinde ve 30 Ekim 2016 tarifeli yurt dışı, K.K.T.C Ercan Havalimanı hariç bütün havalimanlarına gerçekleştirilen uçuşlarda geçerlidir.

Atlas Global Business Class kampanyasından yararlanmak için ise yapmanız gereken tek şey biletinizi ucuzauc.com web sitesinden almak. Ekstra herhangi bir işlem yapmadan seyahat noktalarınıza göre sıralanan hava yollarından Atlas Global’ in Business Class sınıfı biletini seçmeniz biletinizin ödemenizi yapmanız Atlas Global ayrıcalıklarından yararlanmanız için yeterli.

Atlas Global hakkında ayrıntılı bilgi ve Atlas Global kampanyaları ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ve bizi takip edebilirsiniz. Uçak biletinde avantajlı fiyatlarda ucuza uçmak için biletinizi ucuzauc.com’ dan alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.