• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global’den Yeni Rota İstanbul- Necef

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlasglobal ile necefSon hızla büyüyerek Global bir firma yolunda ilerleyen Atlas Global’in uçuş ağına kattığı yeni nokta Necef.

Atlas Global ayrıcalıklarıyla iki saat elli ( 02:50) dakikalık bir uçuştan sonra Necef Uluslararası Havalimanı2na varabilirsiniz.

Atlas Global Necef uçak biletlerine, ucuzauc.com web sitesi veya hava yolunun resmi web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında en güncel Necef uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak gerçekleştirilecek Atlas Global Necef uçuşlarına ait bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için Necef uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

Atlas Global Necef( Najaf)- İstanbul Atatürk Havalimanı Sefer Bilgileri

Uçuş Numarası

Rota

Kalkış

Varış

Günler

KK 6292

IST- NJF

20:00

22:50

Salı

KK 6292

IST- NJF

20:50

23:40

Perşembe

KK 6293

NJF- IST

00:45

03:55

Çarşamba, Cuma

 

Sizler de Hz. Ali’nin mezarının ve İncil ve Ur antik kentlerinin  bulunduğu bu tarihi şehri gezmek ve Irak mutfağının yemeklerini tatmak için Atlas Global’in direk uçuşlarından faydalanarak basit üç adımda biletinizi web sitemizden kolaylıkla satın alabilir, Necef hakkında daha fazla bilgi edinmek için Necef yazımıza göz atabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.