• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Ekim Fırsatları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global ekim fırsatları

Atlas Global, yolculuğuna Atlas Jet adıyla 2001 yılında başlamış ve günümüzde de Öger Holding bünyesinde de hizmet vermeye devam eden hava yolu firmasıdır. 2004 yılında yurt dışı hatlarını da açarak daha kapsamlı olarak farklı noktalara da uçuş gerçekleştirmeye başyana Atlas Global, dönemsel olara düzenlediği kampanyalarla da ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

Atlas Global son kampanyası olan Ekim fırsatları ile yurt dışına ucuza seyahat etmek için 30 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait uçak biletinizi 31 Ekim 2016 tarihine kadar satın almanız yeterlidir. Orta Doğu, Avrupa ve Asya’ya düzenlediği uçuşları kapsayan kampanya ile Avrupa’ya 119 $, Orta Doğu ve Asya ülkelerine ise 199$ gibi oldukça uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için uçak biletinizi atlasglb.com web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra sefer bilgilerini ve en güncel bilet fiyatlarını görüntüleyebilir, dilediğiniz bileti seçebilir ve kredi kartınızla ödemesini gerçekleştirerek satın alabilirsiniz.

Atlas Global Ekim Kampanyası kapsamında satın alınan biletlerde konforlu uçaklarla seyahat etme imkânınız kaçırmamanız biletlerin son satış günü 31 Ekim 2016 olarak belirlenmiştir. Satın alınan biletlerde Ekonomi Plus bölümünde koltuk mesafesi 70 cm ve 30 kg bagaj hakkı tanınırken, Business Class’ta ise koltuk mesafesi 100 cm ve ücretsiz bagaj hakkı da 40 kg olarak belirlenmiştir. Bunlara ek olarak uçan şef hizmeti bulunan Atlas Global, konforlu ve ucuz seyahat etmenizi sağlamak için bütün kabin ekibi ve uçak bilet satış ekibi her zaman hizmetinizdedir.

Atlas Global’den 31 Ekim tarihine kadar ucuza seyahat edebileceğiniz yerler ve uçak bilet fiyatları listede yer almaktadır. Ayrıca uçak bileti sorgulama sistemimizde sefer bilgilerine ve kurdan kaynaklanan bilet fiyat farkını da görüntüleyebilirsiniz.  

AVRUPA

 

ASYA VE ORTA DOĞU

Tifis

119 $

 

Dubai ( Sharjah)

199 $

Zaporijya

119 $

 

Mahaçkale

229 $

Lviv

129 $

 

Çimkent

239 $

Kharkov

129 $

 

Tahran

239 $

Londra

129 $

 

Kuveyt

249 $

Milano

129 $

 

Nizhnekamsk

299 $

Kişinev

129 $

 

Bağdat

319 $

Duesseldorf

129 $

 

Erbil

329 $

Amsterdam

139 $

 

Süleymaniye

399 $

Zürih

139 $

 

Cidde

439 $

Hamburg

149 $

 

Medine

459 $

Paris

149 $

     

Stockholm

169 $

     

Kopenhag

169 $

     
 

 

 

Tabloda yer alan fiyatlar havalimanı vergileri, hizmet bedelleri ve tüm harçlar dahil eklenmiş halidir. Farklı satış kanallarında hizmet bedeli ücreti tahsil edilmesinden ve günlük olarak da kur farkından kaynaklı fiyat farklılıkları görülebilir. Kampanya kapsamında satın alınan biletler sadece gidiş-dönüş uçak bileti satın alımlarında geçerli olup sınırlı sayıda koltuk bulunmaktadır.

Atlas Global kampanyasından faydalanabilmek için satın aldığınız biletlerde seyahat süreniz maksimum 1 ay olmalıdır. 1 aydan uzun süren dönemler de dönüş biletinizi kampanya kapsamında satın alamayacağınızdan rezervasyon ve alım işlemlerinizde kampanyadan faydalanabilmek için tarihlere de dikkat etmeniz gerekmektedir.  Yurt dışı seyahatinizi bebek veya çocuğunuzla beraber geçirmek istemeniz durumunda Atlas Global kampanya kapsamında çocuk indirimi uygulanmazken, seyahatin başladığı tarih de dahil iki yaşına girmemiş yani 0-2 yaş grubu yolcular için %90 indirimle biletinizi satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satın alınan promosyon biletiniz için değişiklik ve iade hakkı bulunmamaktadır.

Her sınıftan belirli sayıda koltuk ayrılan kampanyanın sınırlı sayıda koltuk içermesinden kaynaklı çok geç kalmadan biletinizi ucuzauc.com web sitesinden satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.