• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Farkıyla Dalaman’a Uçun !

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

dalamanHer yıl uçuş noktalarına bir yenisini ekleyen Atlas Global, ülkemizin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Dalaman’a da uçuş gerçekleştirmek üzere gerekli hazırlıklarını tamamlamış ve bu yaz ki Dalaman uçuşlarınız için Atlas Global keyfini yaşamak üzere sizleri davet etmektedir.

Ekonomi Pluss ve Business Class sınıflarında Dalaman’a Atlas Global farkıyla 23 Haziran’dan itibaren seyahat edebilirsiniz.

Atlas Miles üyeliği olanlar için ücretsiz mil kazanma ve millerle ücretsiz bilet alma fırsatı da sunan Atlas Global’in Dalaman uçak biletlerine ucuzauc.com web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dalaman uçak biletlerinizi ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra Atlas global en güncel Dalaman uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine ulaşabilir ve 23 Haziran itibariyle de gerçekleştireceği uçuşlara ait biletlerinizi kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Atlas Global Ekonomi Plus avantajlarıyla 20 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkı, 77 cm koltuk aralıkları, ücretsiz uçak içi ikramlardan faydalanabilirsiniz.

Atlas Global’in ücretsiz hizmetleri;

 

Ekonomi Plus

Business Class

Koltuk Aralığı

77 cm

100 cm

Ücretsiz Bagaj

20 kg/yurt içi)- 30 kg (yurt dışı)

30 kg/yurt içi)- 40 kg (yurt dışı)

İkramlar

Ücretsiz İkramlar

Servis

Ücretsiz Shuttle Servis

VIP Havaalanı Servisi

Koltuk Seçimi

Ücretsiz Koltuk Seçimi

 

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.