• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global ile Belgrad Uçuşları Başladı

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

altas global ile BelgradAtlas Global’in yeni uçuş rotası olan Belgrad’a 15 Mart ve 30 Ekim 2017 tarihleri arasındaki seyahatleriniz için 15 Mart 2017 tarihine kadar biletlerinizi almanız durumunda gidiş- dönüş 470 USD uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Atlas Global’in bu kampanyası sadece 15 Mart 2017 tarihine kadar Belgrad uçuşlarında geçerli olup. Tüm satış kanalları için geçerlidir. Atlas Global Belgrad uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak en güncel uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine de ulaşarak, kredi kartınızla satın alma işleminizi taksit imkânlarından da faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Atlas Global’in yeni rotası Belgrad uçuşlarında 15 Mart 2017 tarihine biletlerinizi almanız durumunda Ekonomi sınıfında, 30 kilogram bagaj hakkı ayrıcalığı ve ücretsiz ikram ve koltuk seçme imkanı da sunmaktadır. Business Class sınıfında ise 40 kilogram bagaj hakkı, Atatürk Havalimanı’ndan ücretsiz VIP shuttle servis ve Business Class kontuarlarında check-in öncelik hakkı, Lounge ayrıcalığı, geniş ve deri koltuklarda seyahat etme imkanı ve ücretsiz lezzetli ikramlardan faydalanabilirsiniz.

Atlas Global Belgrad uçak bileti kampanyası İstanbul- Belgrad uçuşları için ve Business Class biletleri için geçerli olup son tarih 15 mart 2017 olarak belirlenmiştir.

Atlas Global kampanya da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Belgrad’a 15 Mart- 30 Ekim 2017 tarihleri arasında, gidiş-dönüş her şey dahil 470 USD seyahat etmek ve Belgrad’ın tarihi yerleri ve doğal güzelliklerini gezmek, renkli gece hayatında keyifli zaman geçirmek için tek yapmanız gereken ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak, kredi kartınızla 15 Mart 2017 tarihine kadar biletinizi satın almaktır. Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad’a vizesiz olarak seyahat edebilirsiniz.

Mart ayının 15’inden itibaren kesintisiz olarak her gün karşılıklı olarak Belgrad’a Atlas Global ayrıcalıklarıyla seyahat edebilirsiniz.

2001 yılından itibaren iç hatlarda ve 2004 yılından itibaren de dış hatlarda da hizmet vermeye başlayan Atlas Global hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Her yıl uçuş noktalarına bir yenisini ekleyen Atlas Global’in yeni uçuş rotası ise Sırbistan’ın başkenti Belgrad’dır.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.