• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global ile Dilerseniz Her Gün Business Class Uçabilirsiniz!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global ile businessAtlas Global, Atlas Jet isim değişikliğinden sonra Türkiye’ de ve Dünya’da ki yatırımları ve kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Business Class yolcuları için ve Business Class ayrıcalığını sürekli olarak yaşamak isteyen düzenli olarak seyahat eden sürekli müşterilerine de uygun olan bu kampanya kapsamında Atlas Global ile dilerseniz her gün Business Class olarak uçma imkanı sunuyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gerekenler oldukça basit. Dilerseniz direk olarak Atlas Global resmi web sitesi üzerinden, 0850 222 0000 numaralı telefondan Atlas Global çağrı merkezini arayarak veya hava yolu firmasının resmi temsilcisi olan seyahat acentalarından ucuzauc.com aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca vip@atlasglb.com mail adresine de Ad Soyad, Doğum tarihi, Cep telefonu numarası, Eposta adresi bilgilerinizi göndermeniz ve 1 Ağustos 2016- 30 Eylül 2016 tarihleri aralığın da tek seferde 3.500 USD ödemeniz yeterli.  

1 Ekim 2016 – 15 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz tüm uçuşlarınızda yurt içi ve yurt dışı dahil kampanyaya katılan bütün herkes Atlas Global güvencesi ve konforuyla tanışarak Business Class da seyahat edebilir. Uçuşlar sırasında ise sadece vergi ve harç ödenmesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılan kişilerin biletlerini düzenlemeleri için Atlas Global çağrı merkezini aramaları, vip@atlasglb.com mail adresine istedikleri tarih ve uçuş bilgilerini belirten bir mail göndermeleri veya seyahat acentalarına başvurmaları yeterli olmaktadır.

Kampanya koşulları ve genel kuralları kapsamında belirtilen miktar kesinlikle 1 Ağustos 2016- 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ödenmiş olması gerekmektedir.

1 Ekim 2016 ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerli olan kampanya kapsamında yer alan biletler Atlasglobal tarifeli seferlerinde tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında son koltuğa kadar geçerlidir. Bu süre içerisinde gerçekleştirilecek anlaşmalar sonucunda Atlasglobal uçuş ağına eklenen yeni noktalar da kampanyaya dahil edilir ve tarife değişiklikleri ve iptal edilen seferler kampanya kapsamı dışında tutulur.

Kampanya kapsamında alınacak biletler de havalimanı vergileri ile harç ücretleri rezervasyon sırasında kişiden tahsil edilir.

Gerçekleştirilmek istenen uçuşta Business Class’ da yer olmaması durumunda kişinin isteğine bağlı olarak EkonomiPlus sınıfında bielt düzenlenebilir fakat farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Alınan veya rezervasyonu yapılan biletlerde alınan harç ve vergiler biletlerin iade edilmesi veya uçuşlarda değişiklik yapılması halinde ücret iade yapılır. Fakat No Show durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Business Class kapsamında Uçan Şeflerin sunacağı ikramlardan yararlanabilir, 100 cm genişliğe sahip deri kaplı koltuklarda seyahat edebilir ve bagaj hakkınıza 10 kg daha fazladan ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.  Son olarak da V.I.P. araçla transfer ve lounge kullanımı ile Business Class deneyiminizi tamamlayabilirsiniz.

Atlasglobal ayrıcalığı ile dilerseniz her gün uçmanız halinde bile Business Class ayrıcalığından yararlanabilmek ve ayrıntılı bilgi alabilmek için Atlas Global resmi web sitesini ziyaret edebilir veya 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com üzerinden de yetkililerimizle iletişime geçerek bilgi alabilir ve uçak bileti sorgulaması yaparak seçtiğiniz  bileti alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.