• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global ile Mikonos ‘u Keşfedin

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global ile mykonos Ege’nin sularını keyfetmek için Mikonos’a seyahatin en iyi fırsatı 22 Haziran’dan itibaren Atlas Global’le başlıyor.

22 Haziran itibariyle Ekonomi ve Business Class sınıflarında başlayacak olan Atlas Global Mikonos uçuşları İstanbul üzerinden direk seferlerle gerçekleştirilecektir. Yunanistan’ın en eğlenceli adası olan Mikonos’a Atlas Global ile sadece 189 $ seyahat edebilirsiniz.

Bilet satışları başlamış olup Atlas Global Mikonos uçak biletlilerine hava yolunun resmi web sitesi ucuzauc.com web sitesi ve mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. İstanbul Mikonos uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra direk olarak en güncel uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebilir ve seçiğiniz bileti kredi kartınızla 189$’dan başlayan fiyatlarla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Atlas Global seyahatlerinizde elde edebileceğiniz avantajlar bazıları ayrıntılı bilgi için bilet sorgulaması yapabilir, ucuzauc.com web sitesini veya hava yolunun resmi web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

 

EkonomiPlus

BusinessClass

Koltuk Aralığı

77 cm

100 cm

Ücretsiz Bagaj

20 kg/yurt içi)- 30 kg (yurt dışı)

30 kg/yurt içi)- 40 kg (yurt dışı)

İkramlar

Ücretsiz İkramlar

Servis

Ücretsiz Shuttle Servis

VIP Havaalanı Servisi

Koltuk Seçimi

Ücretsiz Koltuk Seçimi

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.