• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

bosna hersekYurt içi ve yurt dışında farklı noktalara uygun fiyatla seyahat imkanı sunan Atlas Global, Öger holding bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir.

Promosyon bilet satışlarıyla dikkat çeken Atlas Global, Business Class ve Ekonomi Class seçenekleriyle de konuklarının bütçelerine uygun olarak farklı hizmetler de sunmaktadır.

Atlas Global’in uçuş noktalarına bir yenisini daha ekleyen Atlas Global Bosna Hersek en gözde şehirlerinden birisi olan Saraybosna’ya 19 Haziran itibariyle uçuş gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Atlas Global farkıyla sizlerde 19 Hazirandan itibaren Saraybosna’ya seyahat edebilmek için uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden Saraybosna uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz.

Atlas Global ile Saraybosna uçak biletlerini Ekonomi Plus’ da her şey dahil gidiş-dönüş 110 EUR’dan satın alabilirsiniz. Bu çok avantajlı fiyatlar için hava yolunun resmi web sitesi veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra seçtiğiniz bileti kredi kartınızla online olarak anında satın alabilirsiniz.

Ekonomi Plus ile 110 EUR’ya Saraybosna seyahatlerinizde 30 kg ücretsiz bagaj hakkınız ve ücretsiz ikramlardan faydalanarak koltuk seçiminizi de önceden yine ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Atlas Global Saraybosna promosyonundan faydalanabilmek için gidiş-dönüş süresinde kalış süresi en fazla 1 ay olması gerekmektedir

Saraybosna seyahatlerinizde 0-2 yaş bebek yolculara da ayrıca %90 indirim uygulanmaktadır.

Atlas Global Saraybosna uçuşlarında bilet satışları belirli sayıda olup belirlenen fiyat sadece seçili uçuşlar için geçerlidir.

Atlas Global promosyon biletleri ve sefer biglileri hakkında detaylı bilgi için ucuzauc.com üzerinden bilet sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada sefer bilgileri ve bilet fiyatlarını görüntüleyerek biletinizi seçebilir ve kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.