• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global ile Trabzon Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global

Atlas Global, ilk olarak Atlas Jet adı ile kurulmuş daha sonrasında yenilikçi yapısı ile Öger Holding ile çalışmaya başlayarak 2004 yılından itibaren de Atlas Global adı altında çalışmaya devam etmiştir. Atlas Global yurt dışı uçuşları kadar iç hat uçuşlarında da yenilikçi yapısı ile her yıl uçuş ağına yeni bölgeler ve şehirler eklemeyi kendine bir görev bilmiştir. Marmara’dan başlayan uçuş ağına 28 Mart 2016 tarihi itibari ile Karadeniz’in en kalabalık ikinci kenti Trabzon’a da uçuş gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Birbiri ile bağlantılı uçuşları ile yurt dışından da bağlantılı Trabzon uçuşlarında Atlas Global kalitesinden ödün vermemekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Atlas Global, Karadeniz Bölgesinin en fazla nüfusa sahip ikinci kenti olan Trabzon’a gerçekleştireceği uçuşlarda dış hatlardan Londra, Paris, Duesseldorf, Amsterdam, Zürih, Stockholm, Bağdat, Bişkek, Erbil, Kuveyt, Nizhnekamsk, Tahran, Süleymaniye, Doha, Beyrut, Erivan ve Tiflis’den bağlantı verilecek ve önceki  bağlantılı uçuşlarına ek olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Atlas Global ayrıcalığı ile Trabzon- İstanbul arası;

KK56 kodu ile gerçekleştirilecek İstanbul’dan 20:40 kalkış – Trabzon’a 22:25’de varış olarak belirlenmiştir. Trabzon’dan 07:25 ‘de KK57 kodu ile kalkan uçağın İstanbul’a varışı ise 09:15 olarak belirlenmiştir.

Her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek uçuşlardan Trabzon- İstanbul Atlas Global uçak biletinizi web sitemiz üzerinden alabilirisiniz. Ucuzauc.com web sitemizin ana sayfasın da yer alan seyahat bilgilerinizin yer aldığı formu doldurmanız sonrasında Atlas Global biletinizi seçebilir ve online olarak güvenli bir şekilde kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Atlas Global uçak bileti alımlarınızda direkt olarak kampanyalı güncel bilet fiyatları görülmektedir.

Sizlerde Atlas Global avantajlı dünyasından haberdar olmak için web sitemizi takip edebilir ve Atlas Global ucuz uçak biletleri için ucuzauc.com üzerinden uçak biletinizi alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.