• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global’le Business Class Kişinev Seyahati 399 USD

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global ile kişinevAtlas Global, 2001 yılından itibaren kesintisiz olarak yurt içinde 2004 yılından itibaren de dış hatlarda hizmet vermektedir. İç hatlar ve dış hatlarda Business Class sınıfında ayrıcalıklı hizmetler sunan Atlas Global’in son kampanyası ise dış hatlarda Kişinev’e gerçekleştireceğiniz uçuşları kapsamaktadır.

15 Haziran 2017 tarihine kadar Kişinev’e gerçekleştireceğiniz uçuşlarınıza ait biletlerinizi 10 Şubat 2017 tarihine kadar 399 USD’ den satın alabilirsiniz.

 Gidiş dönüş fiyatı olarak belirlenen 399 USD’ ye hem de Business Class ‘ da Atlas Global ayrıcalıklarından faydalanarak seyahat edebilmek için yapmanız gerekense ucuzauc.com web sitesi üzerinden Kişinev uçak bileti sorgulaması yapmak ve online olarak kredi kartınızla biletinizi satın almaktır. Promosyon uçak biletinde rezervasyon ve satın alma işlemi aynı anda yapıldığı durumlarda geçerlidir.

Sizlerde Atlas Global uçak içi ikramlarından faydalanmak, 100 cm genişliğine sahip deri koltuklarda konforlu bir şekilde seyahat etmek ve kilogram aşma endişesi yaşamadan hem de taşıma önceliğine sahip olarak 50 kg bagaj hakkına sahip olabilmek için Atlas Global’den biletinizi 10 Şubat’a kadar satın alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Atatük Havalimanı’ndan uçağa V.I.P araçlarla transferiniz sağlanacak olup, lounge kullanımı ile Business Class deneyiminizin keyfini çıkartabilirsiniz. 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.