• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

AtlasGlobal 'den Tatil de Aklınız Evde Kalmasın Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

sigorta ciniKurban Bayramı tatilinin 2016 yılında 9 gün olacağına dair tarihlerin kesinleşmesinden sonra biir çok kişi yurt içi kadar yurt dışı tatillerini de planlarken uzun süre kapalı olan evlerde hırsızlık, su baskını gibi sorunlar da akıllara takılmaya ve huzursuz etmeye başladı bile. Bu durumu göz önünde bulunduran ve Tatil’ de aklınızın evde kalmaması için Atlas Global ve Sigorta Cini yepyeni bir kampanyaya imza atarak bu endişeyi ortadan kaldırmayı amaçlamakta.

Yurt dışı tatillerinizde seyahatlerinizde Atlas Global Hava Yollarını tercih etmeniz ve yurt dışı uçak biletinizi 15 Eylül tarihine kadar almanız koşulunda, ilk 10.000 kişiye eşya sigortası Sigorta Cini tarafından hediye edilmekte.

Geleneksel olarak bilinen sigorta anlayışından farklı olarak yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken Sigorta Cini ve hızla gelişen Atlas Global beraber düzenlediği kampanya kapsamında yazlık ve kışlık evlerdeki eşyaların tümü güvence altına alınmaktadır. 15 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanyaya dahil olmak içinse tek yapmanız gereken www.atlasglb.com web sitesi üzerinden yurt dışı biletinizi satın almak.  Bilet alımlarınız sonrasında ilk 10.000 kişi içerisinde olmanız dâhilinde 3 ay süreyle evlerinizde ki eşyalar sigortalanıyor.

Atlas Global ve Sigorta Cini tarafından düzenlenen kampanya da Sigorta Cini bünyesinde yer alan 11 farklı sigorta şirketlerinden biri olan HDI Sigorta güvencesiyle hediye edilen eşya sigortası, Türkiye sınırlarında yer alan konutların tamamını kapsıyor. Eşya sigortası değerli eşyalar (altn ve mücevher ) hariç tüm eşyaları, yangın, infilak, sel ve su basması, fırtına, yer kayması, yıldırım düşmesi ve hırsızlığa karşı 5.000 TL ‘ ye kadar güvence altına alıyor. Depremlerden kaynaklanan hasarlar poliçe kapsamı dışında olup şartlar ve koşullar için firmayla direk olarak da bağlantı kurabilirsiniz.

Sizler de yurt dışı tatilleriniz de evinizin ve eşyalarınızın döndüğünüzde olduğu gibi bulmak ve karşılaşacağınız sorunları Sigorta Cini bünyesinde olan sigorta şirketine emanet etmek için sadece Atlas Global firmasından uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Uçak biletinizi Atlas Global’ den satın alabilmek için hava yolu firmasının resmi web sitesinden biletinizi alabilir. Seyahat planınıza uygun diğer hava yollarının uçak bileti fiyatları hakkına ayrıntılı bilgi almak için ucuzauc.com web sitesinden de uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.