• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul’dan Avrupa'ya 89 $'dan Başlayan Fiyatlarla Uçun!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlasjet ile

Atlas Global farkıyla İstanbul’dan Avrupa’ya 89 $'dan başlayan fiyatlarla seyahat etmek ister misiniz?

İstanbul’dan direk uçuşlarla Düsseldorf, Hamburg, Zürih ve Amsterdam'a uçuş gerçekleştiren Atlas Global, Avrupa promosyon biletlerinin satışları 7 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecek olup ve 1 Kasım 2017 ile 24 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz gidiş-dönüş uçuşlarınızda geçerlidir.

Gidiş- Dönüş  89 $'dan, Düsseldorf, Hamburg, Zürih ve Amsterdam'a, Atlas global ile seyahat edebilmek için uçak biletinizi hava yolunun resmi web sitesi veya ucuzauc.com, mobil uygulama veya 0212 221 1221 numaralı telefonu arayarak satı alabilirsiniz.

Atlas Global Avrupa Promosyonu Kampanya Detayları:

Atlas global uçak bileti satışları 7 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek olup sadece, 01.11.2017 - 24.03.2018 tarihleri arasında ki seyahatleriniz için geçerlidir.

Aşağıdaki tabloda belirtilen Gidiş- Dönüş Uçak bileti fiyatlarına havalimanı vergileri ve tüm harçlar dâhildir. Son fiyat bilgisi için veya kur farkından doğan fiyat farklılıklarını görüntülemek için web sitemiz üzerinden veya diğer satış kanallarımızdan uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

 

Gidiş-Dönüş

Düsseldorf

89 $' dan başlayan fiyatlarla

Hamburg

89 $' dan başlayan fiyatlarla

Zürih

89 $' dan başlayan fiyatlarla

Amsterdam

109 $' dan başlayan fiyatlarla

 

Kampanyadan faydalanabilmek için rezervasyon ve satın alma işlemi aynı anda yapılmalı ve gidiş-dönüş süresi arasında en fazla 1 ay olmalıdır. Seyahatin başladığı gün 2 yaşına gelmemiş olan (0-2) yaş grubu bebek yolcular için bilet fiyatı üzerinden %90 indirim uygulanmaktadır ve bebek yolcu taşıma kuralları ile seyahat etme hakkı sunulmaktadır fakat çocuk yolcular normal ücret üzerinden değerlendirilir ve çocuk yolcular için indirim uygulanmamaktadır.

Atlas Global, İstanbul’dan direk Avrupa promosyonu hakkında ayrıntılı bilgi almak için hava yolunun resmi web sitesini ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatları hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz uçuşa ait biletinizi kredi kartınızla anında taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.