• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Pegasus Airlines Mart Ayı Bülteni

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

pegasus havayolları mart kampanyasıPegasus Airlines, yurt içi ve yurt dışında uygun fiyatlı bilet satışı ile dikkat çeken ve en çok tercih edilen hava yollarından birisidir. Her aman yenilikçi ve gelişime açık olan Pegasus Airlines Mart ayı bülteninde yer alan yeniliklerinden sizleri haberdar etmekten onur duyarız.

Bagaj Kampanyası

Pegasus Airlines uçuş noktaları arasında yer alan Kuveyt, Tiflis ve Beyrut hatlarında 09 Mart - 28 Ekim 2017tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlarınıza ait biletleri 09 Mart - 20 Haziran 2017 tarihlerinde almanız durumunda aşağıda belirtilen bagaj kampanyasından faydalanarak daha fazla eşya il, ekstra ücret ödemeden seyahat edebilirsiniz.

Pegasus’un ücretsiz bagaj kampanyası kapsamında,

Kuveyt (KWI): 40 kg + 8kg El bagajı

Tiflis (TBS): 30 kg + 8kg El bagajı

Beyrut (BEY): 30 kg + 8kg El bagajı taşıma hakkı sunmaktadır.

Yeni Uçuş Noktaları

İstanbul (SAW)- Grozny (GRV)- İstanbul (SAW)

Pegasus Airlines, uçuş ağını da Mart ayında yaptığı düzenlemelerle arttırmıştır. Yeni uçuş noktası olan İstanbul (SAW)- Grozny (GRV)- İstanbul (SAW) hattı üzerinde 12 Mart 2017 tarihinden itibaren uçuşlarına başlamıştır. Haftanın üç günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecek uçuşlara ait biletleri ve sefer bilgilerinin ayrıntılı bilgilerine ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

LEFKOŞA (ECN) - DİYARBAKIR (DIY) - LEFKOŞA (ECN)

Pegasus Airlines’ın bir diğer uçuş noktası ise Lefkoşa (ECN) - Diyarbakır (DIY) hattıdır. 10 Şubat 2017 tarihinden itibaren başlayan seferler 28 Şubat 2017 tarihinden itibaren haftanın dört günü karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Diyarbakır- Lefkoşa hattı Pegasus Airlines sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatları için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ayrıntılı bilgi alabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla online olarak taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

TARİFELİ İSTANBUL (SAW) - SAMSUN (SZF)

Samsun Çarşamba Havalimanı tadilatından dolayı kaldırılan uçuşlar 1 Mart - 31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilmeye devam edilecek olup, bilet satışları ve rezervasyon işlemleri sistemlerde açılmıştır. İstanbul Sabiha Gökçen- Samsun Çarşamba Havalimanı arasında gerçekleştirilecek Pegasus Airlines uçuşları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesi üzerinden bilet sorgulaması yapabilir ve Samsun uçak biletinizi kredi kartınızla hava yolunun resmi web sitesinden veya 9 taksite varan taksit imkanlarıyla avantajlı fiyatlar sunan ucuzauc.com üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.

ADANA HAVALİMANI TERMİNAL DEĞİŞİKLİĞİ

Yapılan yeni düzenleme sonrasında 20 Şubat2017 tarihi itibariyle de Adana Şakirpaşa (ADA) Havalimanı’na gerçekleştirilen Pegasus Airlines uçuşları dış hatlar terminalinden gerçekleştirilecek olup ayrıntılı bilgi için Pegasus Airlines veya ucuzauc.com müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.