BoraJet Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

BoraJet

 

Borajet

Borajet Hakkında

Borajet İstanbul da 2010 yılında kurulmuş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek dolmuş uçak hizmeti veren hava yoludur. Havalimanlarına besleme uçuşları gerçekleştiren Bora Jet, kısa mesafede iniş gerçekleştirebilen ve havalanabilen filosu ile kaliteli hizmet vermektedir. Küçük gövdeli uçakları ile hizmet veren hava yolları, Anadolu Jet ile ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlar ile kalitesini ve ayrıcalığını göstermektedir.

Yıl içerisinde uçuş gerçekleştirdiği birçok noktaya düzenlediği kampanyalarla da hava yolu ile ulaşımda öncü firmalar arasında olmaya adaydır.

Borajet ucuz uçak biletleri fiyatlarına, Borajet kampanyalarına ve Borajet ile iligili tüm haber ve duyurularına Ucuza uç sitemiz üzerinden ulaşabilir. Borajet Hava Yollarının uçak biletlerini tek sayfada sorgulayıp en ucuz Borajet uçak biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ucuzauc.com ucuz uçak bileti satış portalımızın İOS ve Android uygulaması sayesinde her marka akıllı telefonunuza ucuzauc mobil uygulamasını yükleyerek çok daha ucuza uçak biletini 2 tıkla satın alabilir, güvenli bir firmadan uçak bileti alma rahatlğıyla seyahatini gerçekleştirebilirsiniz.

Borajet uçak bileti kampanyalarını web sitemiz üzerinden takip edebilir, en yeni çıkmış promosyonlardan faydalanarak kampanyalı uçak biletini alabilirsiniz.

Yolcu Sadakat Programı Fly Borajet

Yolcu sadakat programı kapsamında Fly Borajet, sürekli olarak Borajet ’i tercih eden konukları için düzenlediği mil programıdır. Uçak yolculuğunda belirlenen mesafeye göre mil puan kazandıran program, kazanılan puanlarla indirimli veya ücretsiz bilet alma imkanı sunmaktadır.

Fly Borajet kapsamında kullanıcılara Platin, Gold ve Classic isimli üç farklı kart seçeneği sunulmaktadır. Fly Bora Jet üyesi olabilmek için Borajet resmi web sitesinden online form doldurabilirsiniz.

 

Borajet Yolcu Kuralları

Borajet yolculu olabilmek için biletinizi ucuzauc.com web sitesinden alabilir ve uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi aldıktan sonrasında uçuşunuzdan bir saat öncesinden havalimanında olmalı ve check-in işleminizi yapmanız gerekmektedir. Salgın hastalığı bulunanlar ve doktor tarafından rapor istenmesine rağmen görevlilere doktor raporunu ibraz edemeyen kişiler Borajet ile uçuş gerçekleştiremez.

Çocuk ve Bebek

Borajet tarafından 0-2 yaş, 0-24 ay aralığında ki bütün yolcular bebek,  2-12 yaş aralığındaki bütün yolcular is çocuk kapsamında seyahat edebilmektedir.

Borajet tarafından belirlenen bebek yolcu ücreti iç hatlarda 25 TL, dış hatlarda 25$ ve Mykonos uçuşlarında 25€ ’dur. Fiyatlar kur bazlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bebek yolcu kapsamında doğalı 48 saatten az olan ve bir haftalıktan küçük olan bebekler kabul edilmemektedir.  Bu şartlar altında seyahat etmesi gereken bebek yolcular içinse doktor tarafından rapor istenmektedir.  Bir yetişkin en fazla bir bebeğe refakat edebilmektedir. Birden fazla bebek sahibi kişilerin ek koltuk almaları ve yanlarında bebek taşıma araçları getirmesi gerekmektedir.

Çocuk yolculara ise normal bilet ücretinden %20 indirim uygulanmaktadır.

Refakatçi Yolcular

Refakatçi yolcular tek başına yolculuk edemeyen ve yolculuk etmesine doktor tarafından da izin verilmeyen kişilerin yanında yer alan yolcular refakatçi yolcu kapsamındadır. Refakatçi yolcular içinde rezervasyon yapılmalı ve bilet alınmalıdır. Refakatçi yolcunun veya kabin ekibinin bütün masrafları yolcuya aittir.

 

Refakatsiz Çocuk Yolcular

Belirtilen yaş aralıklarında çocuk yolcunun refakatçisi olmadan seyahat edebilmesi için kanuni olarak sorumlusu tarafından iznine ihtiyaç vardır. Refakatsiz çocuk yolcu taşıma için Refakatsiz Çocuk Taşıma Yetki Belgesi’nin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalanması gerekmektedir.  02-05 yaş grubunda yer alan çocuklar yalnız seyahat edemezler.  7-12 yaş grubundaki çocukların yalnız ve refekatsiz seyahat etmesine gerekli koşullar yerine getirildiğinde izin vermektedir. Borajet refakatsiz çocuk yolcuların seyahat etmesi için yapılması gerekenleri Borajet resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hamile Yolcular

Borajet tercih ederek uçuş gerçekleştirecek hamile yolcularda 28-36 haftalık kişilerin uçuş gerçekleştirmesine izin verilmektedir. Hamile bireylerin uçuş gerçekleştirmesi için doktor tarafından belirtilen "Uçakla Seyahatinde Herhangi Bir Sakınca Yoktur " ibaresinin yer aldığı rapor almaları gerekmektedir. Doktor tarafından izin verilse dahi 36 haftası geçen hamile bireylerin uçak ile seyahati uygun görülmeyip risklerden dolayı Borajet tarafından bu yolcular kabul edilmemektedir.

Hasta Engelli Yolcu

Hasta yolcular doktor tarafından rapor alması ve uçuşuna dair izin verildiğini belirten bir yazıyı Borajet görevlilerine göstermesi gerekmektedir. Engelli yolcuların ise doktor raporuna gerek olmadan Borajet ile seyahat edebilmektedirler.

 

Tekerlekli Sandalye Hizmeti

Borajet, tekerlekli sandalye hizmeti yürüyemeyen, hasta, yaşlı ve engelli yolculara ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir.

Hareket kabiliyeti sınırlı veya hiç hareket edemeyen yolcular ise yanında refekatçi olmadan uçuşuna izin verilmemektedir.

 

Evcil Hayvan Taşıma

Uçak içerisinde sadece kedi, köpek ve kuş cinsinden hayvanlar taşınabilmektedir. Uçak içerisinde taşınacak havanlar kafes içerisinde olmalı ve 8 kilogramdan fazla evcil hayvanlar uçağın kargo bölümünde taşınmaktadır. Borajet evcil hayvan taşıma kuralları gereği önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir ayrıca evcil hayvanın aşı ve sağlık kartları eksiksiz olarak yanınızda getirilmelidir. Kötü durumdaki evcil hayvanlar kabin içerisinde veya kargo bölümünde taşınmamaktadır.

 

Borajet Bagaj Kuralları

Borajet bagaj kuralları IATA tarafından belirlenen uluslararası uçuşları kapsayan kuralların tamamını içermektedir. Tehlikeli, yanıcı, patlayıcı, kesici hiçbir madde bagaj kapsamında kabul edilmemektedir. Sıvı taşıma kuralları kapsamında da belirlenen miktarlardan fazla miktarda sıvı içeren maddeler taşınmamaktadır.

Borajet tarafından taşınacak olan bagajlar da tek bir parçanın ağırlığı 32 kilogramı geçtiği durumlarda kabul edilmemektedir.

Aldığınız bilet kapsamında belirtilen miktarlardan fazla olan bagajlarınız için iç hat uçuşlarında kilogram üzerinden 7 kilogram ve dış hat uçuşlarında ise kilogram başına 14 TL gibi ücretler alınmaktadır.

Kabin/ El Bagajı

Borajet yolcularına sunulan el bagajının ağırlığı 5 kilogramı geçmemeli ve 50x20x35 cm ölçülerinde olmalıdır. El bagajınız check-in sırasında görevliler tarafından kontrol edilmektedir. Belirtilen miktara uymayan ağırlıklarda yolcudan kilogram başına belirlenen ek ücret tahsil edilir. Ayrıca belirtilen ölçülere uymayan bagajlar da serbest bagaj kapsamında değerlendirilerek kargo bölümünde taşınır. Check-in sırasında yapıştırılan etiketlerin koparılması veya çıkarılması durumunda Borajet yetkilileri herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedirler.

Kayıtlı Bagaj

Borajet serbest bagaj kapsamında bütün yolcularına sunduğu ücretsiz hizmet kapsamında iç hat uçuşlarında 15 kilogram, dış hat uçuşlarında ise 20 kilogram bagaj hakları mevcuttur. Ayrıca Borajet Almanya uçuşlarında kayıtlı bagaj kapsamında 30 kilogram bagaj hakkı sunulmaktadır.

Check-in sırasında Borajet görevlileri tarafından teslim alınan bagajlar tamamen Borajet sorumluluğundadır. Belirtilen miktarlardan fazla olan bagajlar için fazla bagaj uygulaması kapsamında kilogram başına ücret alınmaktadır.

Check-in sırasında teslim alınan bagajlarınızın üzerine yapıştırılan tarafınıza verilen etiket kopyası bagajınızı alıncaya kadar saklanmalıdır.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com