• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Borajet Kampanyaları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Borajet Kampanyaları

Borajet ile Ekonomi Fiyatına Business Class ta Uçun

28 October 2016

Borajet ile Ekonomi Fiyatına Business Class ta Uçun

Türkiye’de ilk kez dolmuş uçak mantığıyla hizmet vermeye başlayan ve kısa mesafede iniş ve kalkış yapabilen uçak filosu ile Türkiye’nin ilklerini gerçekleştirmeye devam eden Bora Jet, kalitesinden de öd...

Devamı
Fenerbahçe Kulübü Kart Sahiplerine %25 indirim Borajet Acentelerinde

03 September 2016

Fenerbahçe Kulübü Kart Sahiplerine %25 indirim Borajet Acentelerinde

2010 yılında hizmete açılan Borajet, İstanbul odaklı uçuşlar gerçekleştirse de yurt içi ve yurt dışında hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Kısa gövdeli uçakları ile kısa mesafede iniş yapabilen Boraje...

Devamı
Fenerbahçe Taraftarlarına %15 indirim Borajet Acentelerinde

03 September 2016

Fenerbahçe Taraftarlarına %15 indirim Borajet Acentelerinde

Borajet, 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan kısa gövdeli uçak filosu ile dolmuş uçak servisi veren ilk hava yolu firmasıdır. Kısa mesafede de iniş yapabilen Borajet filosu hava yollarına destek amaçlı da uç...

Devamı
Borajet ile Adana Köln Uçak Bileti Kampanyası

22 April 2016

Borajet ile Adana Köln Uçak Bileti Kampanyası

Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeyi seven Borajet bölgesel hizmet veren ve kısa mesafeli alanlarda iniş yapabilen dolmuş uçak anlayışını benimseyen ilk hava yoludur. 2010 yılından itibaren hizmet veren Bora Jet bü...

Devamı

borajet

Türkiye’de ilk kez kısa menzilli uçuş gerçekleştiren Borajet 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye’de ilk kez dolmuş uçak hizmeti sunan Borajet 2010 yılında aldığı SGHM ruhsatı ile bu alanda hizmet veren ilk hava yolu şirketidir.

Büyük havalimanlarına destek uçuşları hizmet veren hava yolu firması,  küçük gövdeli uçaklara sahiptir. Bölgesel alanda verdiği hizmetlerle adını duyuran Borajet iç hatlar kadar dış hatlara da uçuş gerçekleştirmektedir.

Borajet uçak bileti fiyatları da verdiği hizmetler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Yıl içeresinde sürekli olarak Borajet kampanyaları düzenleyerek ucuz uçak bileti satışı gerçekleştiren havayolu firması promosyon biletleri satışı yıl içerisinde devam etmektedir.

Sürekli hava yolu ile ulaşım sağlayan ve Borajet ‘i tercih eden müşterileri içinde özel fırsatlar düzenleyen Borajet  ’in mil programı mevcuttur. Fly Borajet adı ile düzenlenen mil programı müşteri sadakat sözüne karşılık uçuşları sırasında mil puan kazanmaları ve kazandıkları bu mil puanları ile indirimli veya hediye bilet almalarını kapsayan programdır. Fly Borajet kapsamında classic, gold ve platinum isimli üç farklı karttan size uygun olana internet üzerinden başvuru formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Fly Borajet üyesi olmayan yolcuları içinde yıl içerisinde Ekonomi ve Business sınıfa ayrı ayrı düzenlenen kampanyalardan yararlanabilmektedir. Borajet küçük ölçekli hava yolu şirketi olarak görülse de düzenlediği uçuşlarda kalite ve güvenliği en üst düzeyde tutan ve müşteri memnuniyetini ön planda yer veren hava yoludur.

Uçuş sırasında bazı kısıntılar getirerek maliyeti düşüren ve bunu bilet fiyatlarına yansıtarak kampanyalar düzenleyen Borajet, 19,99 TL gibi çok düşük ücretlerlebielt satışı için kampanyalardüzenleyen hava yolu firmasıdır. Farklı hava yollarının bieltlerine göre en düşük ücrete sahip Borajet’de erken uçak bileti satışlarını indirimli olarak gerçekleştiren hava yolları arasındadır. Buna ek olarak 20 TL den başlayan uçak biletlerine 10 Şubat tarihinde alınan biletler ile 31 Mart tarihine kadar uçuş gerçekleştirme imkanı da sunuyor. Direk veya aktarmalı Borajet uçuşlarında da bu kampanyadan yararlanabileceğiniz gibi bilet fiyatlarına vergi ve diğer masraflarda dahil olduğundan en çok tercih edilen ve en düşük fiyata uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında bu tarz kampanyaları ile ilk sıralarda yer alıyor.

Yurt dışı uçuşlarında da 20 dolar veya 20Euro gibi ücretlerle uçuş gerçekleştiren Borajet kampanyalarından haberdar olmak için hava yolu firmasının resmi web sitesini ziyaret edebilir veya ucuzauc.com üzerinden Borajet kampanyalarını takip edebilirsiniz. ucuzauc.com üzerinden yapacağınız uçak bileti aramalarında en ucuz uçak bileti en üst sırada sıralanmaktadır. Bu kapsamda Borajet uçak biletleri de kampanyaları doğrultusunda fiyatları güncel olarak web sitesinden görüntülenerek Borajet kampanyalı biletlerini kolaylıkla da almanıza imkan sunmaktadır.

Borajet kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi ve ucuz uçak bileti almak için web sitemizi inceleyebilir ve biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.