• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Borajet ile Adana Köln Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Borajet Kampanyaları

borajet kampanyası

Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeyi seven Borajet bölgesel hizmet veren ve kısa mesafeli alanlarda iniş yapabilen dolmuş uçak anlayışını benimseyen ilk hava yoludur. 2010 yılından itibaren hizmet veren Bora Jet büyük havalimanlarına ek uçuşlar düzenleyen küçük gövdeli uçaklara sahiptir. Borajet genel olarak Anadolu ve Avrupa’yı birbirine bağlayan uçuşlar gerçekleştirmektedir. Son dönemde genelde Anadolu Jet ile ortaklaşa uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Küçük gövdeli ve dolmuş uçak anlayışına rağmen hizmet ve kalitesinden ödün vermeyen Borajet, konuklarına ayrıcalıklı hizmetleriyle de dikkat çekmektedir.

Her yıl düzenlediği promosyon bilet kampanyaları ile 19.99 TL den başlayan fiyatlara uçuş gerçekleştirme imkanı sunan Borajet her yıl olduğu gibi bu yılda uçmayan kalmasın diyerek yeni bir bahar kampanyası hazırladı. Erken rezervasyon seçeneklerinde de indirim ve promosyon bilet satışı gerçekleştiren Borajet’in Nisan ayında başlayan ve yaz boyunca da devam eden Bahar Kampanyası yurt dışı uçuşlarını kapsamaktadır.

Borajet Bahar Kampanyası kapsamında uçuş gerçekleştirdiği Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Beyrut, Erbil, Ankara’dan bağlantılı olarak Köln uçuş gerçekleştiriyor.

30 Nisan 2016 tarihinden itibaren Perşembe Cumartesi günleri, 06 Haziran 2016’dan itibaren ise her gün gerçekleştirilecek karşılıklı uçuşlara bir yenisi olarak Adana’yı da eklemektedir.  Belirtilen tarihler kapsamında Antalya – Köln, Bodrum – Köln, Diyarbakır – Köln, Beyrut – Köln, Erbil – Köln, Ankara – Köln, Adana bağlantılı olarak seferler düzenlenmeye başlanacaktır.

Sizler de Borajet avantajlarından yararlanmak ve Borajet kampanyalarından haberdar olmak için web sayfamızı takip edebilirsiniz.  Borajet Adana bağlantılı uçuşlarına kampanyalı ucuz uçak bileti için ucuzauc.com’ da ana sayfada yer alan seyahat bilgilerinizi girmeniz ve davamın da yönlendirildiğiniz sayfada otomatik olarak seyahat edeceğiniz bölgeye uçuş gerçekleştiren bütün hava yollarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfada Borajet firmasına ait uçak biletini seçerek sizlere sunulan dokuz taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak Borajet’in Adana bağlantılı Köln uçak biletini alabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.