• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Borajet ile Ekonomi Fiyatına Business Class ta Uçun

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Borajet Kampanyaları

borajet ile businessTürkiye’de ilk kez dolmuş uçak mantığıyla hizmet vermeye başlayan ve kısa mesafede iniş ve kalkış yapabilen uçak filosu ile Türkiye’nin ilklerini gerçekleştirmeye devam eden Bora Jet, kalitesinden de ödün vermemektedir.

Ekonomi sınıfının yanı sıra uçaklarında rahatına ve konforuna düşkün yolcular için Business hizmeti de veren Bora Jet, bu hizmetinden herkesin yararlanması için son düzenlediği kampanyayla da oldukça ilgi çekmektedir.

Bora Jet Business Class kampanyası kapsamında tüm yurt içi uçuşlarına ait bilet fiyatı 244,99 TL olarak belirlenmiştir.  Ayrıca yavru vatan Kıbrıs’a gerçekleştirilen uçuşlarda yine Business Class kampanyası kapsamında satışa sunulan bilet fiyatları 324,99 TL olarak belirlenmiştir.

Yurt içinde ve Kıbrıs’a 24 Ekim – 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşları kapsamakta olup, bilet satış dönemi ise 24 Ekim - 24 Kasım 2016 olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında yurt içi tüm uçuşlarda geçerli olan Business Class sınıfı Bora Jet uçak bileti fiyatı 244,99 TL olup, tek yön uçuşlar için geçerlidir. Belirtilen fiyatlara her şey dahil olup, Bora Jet mil programından faydalanarak 1,5 kat mil kazanabilmek için biletinizi Borajet resmi web sitesinden veya mobil uygulamalarından rezervasyon yapmanız ve Fly Bora jet üyesi olmanız gerekmektedir.

Borajet Business Class biletlerinizi, ucuzauc.com web sitesi üzerinden de uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra basit 2 adımda satın alabilirsiniz. En güncel uçak bileti fiyatlarını ve sefer bilgilerine ulaşabileceğiniz ucuzauc.com’ da seçtiğiniz Borajet uçak biletinizi kredi kartınızla dokuz taksite varan taksit imkânlarından da faydalanarak ödemesini yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.