• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Fenerbahçe Taraftarlarına %15 indirim Borajet Acentelerinde

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Borajet Kampanyaları

borajetBorajet, 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan kısa gövdeli uçak filosu ile dolmuş uçak servisi veren ilk hava yolu firmasıdır. Kısa mesafede de iniş yapabilen Borajet filosu hava yollarına destek amaçlı da uçuş gerçekleştiren düşük bütçeli hava yolu firmaları arasında yer almaktadır. Ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlarla Türkiye’ de Antalya, İstanbul, Balıkesir, Diyarbakır, İzmir, Muğla Dalaman ve Milas, Sinop, Trabzon gibi 15’den fazla yurt içinde ayrıca Yunanistan, Fransa, Lübnan ve KKTC ‘ de farklı noktalara da hizmet vermektedir.

Düzenlediği kampanyalarla da dikkatleri üzerine çeken Borajet, Fenerbahçe taraftarlarına özel kampanyasıyla Fenerbahçe taraftarlarına %15 indirim uygulamakta.

Kampanya koşulları gereği indirim promosyon biletlerine uygulanmamaktadır. Tüm veriler ve hizmet bedeli hariç toplam tutar üzerinden %15 indirim uygulanmaktadır. İndirimli biletler 2 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında direk olarak Borajet tarafından gerçekleştirilen yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda Business ve Comfort sınıfları için geçerlidir.

Borajet uçak biletlerinde Fenerbahçe taraftarlarına %15 indirim fırsatı FlyBorajet mil programına üye olan Fenerbahçe taraftarları için geçerlidir.

 Taraftar özel indiriminden faydalanmak için FlyBorajet üyelik numarasının biletleme ve satın alma sırasında acenta ekranına yazılması gerekmektedir. FlyBorajet üyelik numarası ile yolcu bilgisi eşleşen kişilere indirim uygulanır aksi durumdalar indirimli biletleme işlemi gerçekleştirilmemektedir.

 Borajet Hava Yollarının ve diğer hava yollarına ait uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak da ulaşabilir. Bilet fiyatlarını karşılaştırabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınıza sunulan dokuz taksite varan taksitlerden faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.