• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

ANADOLUJET SABİHA GÖKÇEN KIŞ KAMPANYASI

Anasayfa » Haber & Duyuru

anadolujet kış kampanyasıTürk Hava Yolları’nın işletmeciliğini yaptığı Anadolu Jet, 2008 yılında resmi olarak hizmet vermeye başlamış ve günümüze kadar da 45’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirdiği uçuşlarda Miles&Smiles kapsamında da birçok yenilik sunan hava yolları düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekmektedir. Kış dönemine özel olarak sadece 1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz yurt içi uçuşlarınıza ait biletlerinizi, 15-20 Kasım 2016 tarihlerinde sadece 39,99 TL’ ye satın alabilirsiniz.

Sadece yurt içi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı uçuşlarda geçerli olan kampanya İç Anadolu, Akdeniz, Güneydoğu ve hatta Karadeniz bölgelerine gerçekleştireceğiniz uçuşlarınızı kapsamaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Anadolu Jet kış kampanyası kapsamında 39,99 TL’ye Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Bodrum(Muğla), Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van’ a seyahat edebilirsiniz.

Anadolu Jet kış kampanyası ile satışa sunulan biletlere hava yolu firmasının resmi web sitesinden ve ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Tek yön uçuşlarda geçerli olan 39,99 TL biletiniz için sorgulama sonrasında seçtikten sonra ucuzauc.com üzerinden basit birkaç adımda biletinizi kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

 

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.