• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Business Class İle Belgrad

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlasglobal business Türkiye’nin en çok tercih edilen ve uygun fiyatla da seyahat imkanı sunan hava yolu firması Atlas Global’in yeni kampanyası ile çok uygun fiyatlarla Belgrad’a uçabilirsiniz.

İstanbul kalkışlı ve Belgrad varışlı gidiş-dönüş uçak biletinizi hem de Business Class ayrıcalığıyla Atlas Global’den 429 $’a satın alabilirsiniz.

Atlas Global Business Class ayrıcalığıyla 100 cm aralıklı geniş koltuklar, 40 kilograma kadar ücretsiz bagaj hakkı, bagaj önceliği ve uçak içinde sunulan ikramlardan da ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Atlas Global Business Class hizmetinden 20 Nisan 2017 tarihine kadar satın alınan ve 01.04.2017 - 30.06.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul çıkışlı uçuşlar için geçerli olup, uçak bileti satışları tüm kanallardan ve ucuzauc.com web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Atlas Global Belgrad uçak biletinizi ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sora seçtiğiniz uçuşa ait sefer bilgilerini ve en güncel uçak bileti fiyatlarını görüntüleyerek seçebilir ve kredi kartınızla sizlere sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak  Belgrad uçak biletinizi 429 $’a satın alabilirsiniz.

Atlas Global’in Business Class uçak bileti kampanyasından faydalanabilmek için gidiş-dönüş kalış sürenizin en fazla 1 ay olması gerekmektedir. Ayrıca çocuk yolcular için indirim uygulanmamakta olup, rezervasyon ve satın alma işlemi aynı yapılan seyahatler için promosyon bilet fiyatı geçerlidir.

Seyahat sırasında iki yaşından gün almamış bebek yolcular için %90 indirim uygulanmaktadır. Satın alınan biletlerde Tarih, parkur ve bilet değişikliğine izin verilmez, iptaline de izin verilmemektedir.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.