• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Avrupa’da En İyi Butik Oteller

Anasayfa » Haber & Duyuru

Avrupa’da tatil yapmak için genelde lüks oteller tercih edilse de aslında oldukça uygun fiyatlara da gayet ucuza tatil yapabilmek mümkün. Uygun fiyatlara tatil yapmada en önemli kriterlerden birisi ucuza seyahat etmek ve ikincisi de uygun bir fiyata konaklayacak iyi bir yer bulmaktadır.

Bu açıdan bizde Avrupa tatiliniz sırasında kalabileceğiniz en iyi butik otelleri sıraladık.

Hotel Gendarm Nouveau-Berlin-Almanya

Hotel Gendarm Nouveau-Berlin-Almanya

Berlin’den biraz uzakta yer alan Hotel Gendarm Nouveau butik oteli, konumundan kaynaklı da mükemmel bir manzarası bulunmaktadır. Gendarmenmarkt Meydanı yakınında yer alan butik otel, sıcak ve etkileyici dekorasyonu sayesinde 47 odasıyla hizmet vermektedir. Kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak sıcaklıkta ve rahatlıkta olan odaları ile Berlin- Almanya’ da yer alan butik oteller arasında en iyilerden birisidir. Dönemsel olarak değişen fiyatlarından dolayı ve doluluk oranına göre sonrasında zor durumda kalmamak için önceden arayarak rezervasyon ve fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz.

Mill Houses Elegant Suite

 Mill Houses Elegant Suite- Yunanistan

Yunan adalarının mükemmelliğini yaşamak fakat konaklama ücretinizin de bütçenizi zorlamasını istemiyorsanız Mill Houses Elegant Suite tercih edebilirsiniz. Yunanistan’ın 200 kilometre güney doğu kesiminde alan volkanik adalarda yer alan bu otel mükemmel manzarasıyla kendinizi rüyada hissedebilirsiniz. Otelin adada yer almasından kaynaklı tekne turu, deniz sporlarının daiçinde yer aldığı etkinliklerle keyifli zaman geçirebilirsiniz. 13 süiti bulunan Mill Houses Elegant Suite butik oteli içinde önceden arayarak fiyat bilgisi almanız ve rezervasyon yaptırmanız da fayda var.

 Hotel L’Orologio- Floransa-

 Hotel L’Orologio- Floransa-İtalya

Dünya’da en çok ziyaret edilen şehirlerden birisi olan Floransa eşsiz İTalya tarihi ile mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlarken Hotel L’Orologio butik otel de saat ve zaman temalı sanat eserleri ile dekore edilmiş odalarda kendinizi tarihin içinde hissedebilirsiniz. Hotel L’Orologio iç tasarımından ziyade içinde barındırdığı farklı ve güzel kokusuyla da dikkat çekmekte. Zaman temalı eserlerinin yanı sıra, deri, parşömen kağıdı, koyu pirin ve ahşap eşyaların kokusu ile beraber türün rengi eşyaların içinde büyüleyici bir deneyim yaşayabilirsiniz. İtalya’nın Floransa kentinde yer alan Hotel L’Orologio en çok tercih edilen butik oteller arasında yer almasından kaynaklı burada konaklamak için önceden rezervasyon yapmanız ve madur olmamanız içinde fiyat bilgisi almanızı öneririz.

The Pand Hotel – Bruges

The Pand Hotel – Bruges - Belçika

Belçika’da yer alan en çok tercih edilen The Pand Hotel 18. Yüzyıldan kalma bir butik oteldir. Tarihi yapısı içinde 26 odası ile hizmet veren butik otel içerisinde yer alan dekorasyonda antikalar, sanat eserleri, eskitilmiş mobilyalar ve dönemsel kumaşlarla örtülen mobilyaları ile dikkat çekmektedir. Odalarda yer alan şöminelerde romantik ve tarihsel bir deneyim yaşamanız için gerekli bütün her şeyi sunmakta. Her dönem doluluk oranı %100’e yakın olan butik otelde konaklamak için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

Stallmastare Garden Hotel- Stockholm- İsveç

İsveç’in en çok ziyaret edilen şehirlerinden birisi ve başkenti olan Stockholm’ de yer alan Stallmastare Garden Hotel, şehir merkezinden 10 dakika mesafede yer almaktadır. 1700’lü yılların konseptiyle dekore edilen otel, 49 odasıyla hizmet vermektedir.  Oldukça popüler ve şık bir otel olan Stallmastare Garden Hotel 1600’lü yıllardaki İsveç Kraliçesi Kristna’yı da ağırlamasıyla da bilinmektedir. Kral ve kraliçelere layık odalarında sizlerde konaklamak için erkenden rezervasyon yaptırmanız gerektiğinde ekleyelim.

Hotel Bagues- Barselona

Hotel Bagues- Barselona- İspanya

Barselona’nın en çok tercih edilen butik otellerinden birisi olan Hotel Bagues, sıcak ve tarihi bir mekan olarak 31 odasıyla hizmet vermektedir. 1850 yılında inşa edilen ve mücevher atölyesi olarak kullanılan yapıda günümüzde de ender mücevher koleksiyonu parçalarını da görebilirsiniz. Çatı katında yer alan ve açık havuzunda Barselona’nın tamamını görebileceğiniz Hotel Bagues’ da konaklamak için telefonla arayarak veya internet üzerinden de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Perdue Hotel Muğla

Perdue Hotel – Muğla- Türkiye

Türkiye’nin tatil cennetlerinden birisi olan Muğla’da bulunan Perdue Hotel Avrupa’da yer alan en iyi butik oteller arasında yer almaktadır. Doğal hayat tarzının öne çıkarıldığı otelde doğa ile iç içe bir tatil yapabilmeniz için bütün olanaklar mevcut. Otelin içinde yer alan ve sonsuzluk havuzu olarak anılan havuzunda yüzebilir, Ege denizinde ve plajında tazelenebilirsiniz. Hamakların, güneş yataklarının yer aldığı yerlerde huzurlu vakit geçirerek dinlenebilirsiniz. Muğla Perdue Hotel, Dalaman Havalimanı’na 80 kilometre mesafede yer almaktadır.

Canal House- Amsterdam

Canal House- Amsterdam

Sanatın ve eğlencenin merkezi olan Amsterdam’da konaklama yerinizde oldukça önemlidir. Şehir içinde yer alan birçok müzeyi gezebilir ve gece de farklı bir hayata gözlerinizi açabilirsiniz. Amsterdam’da konaklama için en iyi butik oteller arasında Canal House yer almaktadır. Farklı konsepti, ışıklandırmaları ve sanat eserleriyle dekore edilen Canal House butik otelde kadife yatak örtüleri, deri koltuklar bile konforlu ve rahat bir tatil geçirmenizi sağlamaya yetebilir. Canal House, Amsterdam’ın yıl boyunca en fazla turist alan şehirlerden birisi olmasından dolayı yer bulmanız sıkıntı olabilir. Bu nedenle de Amsterdam seyahatinize göre erken rezervasyon yaptırarak Canal House’de kalabilirsiniz.

Font Santa- Mollorca

Font Santa- Mollorca- İspanya

İspanya’nın en çok zziayret edilen ve en önemli turizm şehri olan Mollorca’da yer alan Font Santa, Avrupa’nın en iyi butik otellerinden de birisidir. İspanya’nın adalarından birisi olan Mallorca’da sadece yetişkinlere hizmet veren bir butik otel olan Font Santa huzurlu bir tatil yapmak isteyen yetişkinler için 25 odasıyla hizmet vermektedir. Palmiye ağaçları arasında yer alan hamaklarda dinlenebileceğiniz,  özel gurme restoranlarda yöresel ve dünya mutfaklarından yemekler tadabileceğiniz bir otel olmasıyla da sıkça tercih edilen Font Santa’da konaklayabilmek için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.