• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Avrupa’ nın En İyi 3 Lunaparkı

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

Avrupa’da iyi olmak bir ayrıcalık fakat en iyi olmak ayrı bir ayrıcalıktır. Bu unvana kavuşmak için birçok seçenekle konuklarını mutlu edebilen, farklı eğlence seçenekleri ve en iyi ve tek olma özellikleriyle de özel hissettiren bir eğlenceye var mısınız?  O halde lunapark denilince Avrupa’da akla ilk gelenlerden 3 tanesi;

Europa Park – Almanya

Europa Park – Almanya

Avrupa’nın bir numarası olarak kabul edilen ve ilk olarak akla gelen Almanya’da ki Europa Parktır. Avrupa’ nın en uzun hız trenlerinin yer aldığı Europark adrenalinin doruklarında bir eğlence sunuyor. Sakın hız trenleri önünde oluşan uzun kuyruklar gözünüzü korkutmasın ve beklemeye devam etmenizi öneririz. Bir başka önerimiz de sadece hız trenleri eğil bu lunaparkta birkaç saat değil hemen hemen tüm gününüzü ayırmanız olacaktır. Bir an bile boş kalmadan oradan oraya koşturarak eğlenceli bir gün için Europark diyoruz, gerisini de size bırakıyoruz.

Port Aventura – İspanya

Port Aventura – İspanya

Port Aventura, sadece İspanya’da değil bütün Avrupa’da hatta Dünya’da ki lunaparklardan en çok zyaret edilenleri arasında yer almaktadır.

Lunapark içinde birde aquapark hizmeti sunan Port Aventura ‘da Mediterrania, China, Polynesia, Far West, Mexico ve Sesamo Aventura olmak üzere 6  farklı bölümden oluşuyor.

Bu lunaparkı gezmek için bir günden fazlası gerekebilir. Rengârenk dizaynıyla da bütün sıkıntılarınızdan bir anda uzaklaşıp eğlencenin keyfine Mediterrania, China, Polynesia, Far West, Mexico ve Sesamo Aventura varabilirsiniz.

Tivoli Bahçeleri – Danimarka

Tivoli Bahçeleri – Danimarka

Danimarka’da yer alan Tivoli Bahçeleri, dünya üzerinde ki en eski lunaparklardan birisidir. 1843 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan günümüzde ki tema parkların esinlendiğini düşüneceğiniz Tivoli Bahçeleri, şehrin merkezinde yer almaktadır. Kopenhag’ın ortasında yer alan bu parka giderken cebinizi doldurmanızı tavsiye ederiz. Bütün oyuncakları denemek için ayrı ayrı ücret ödemeniz gerekiyor ve ayrıca girişte de ücret ödemeniz gerekmektedir. Limitsiz bilet seçeneği de yer alan bu parkta eski zamanların eğlencesinin tadını çıkartmanızı bir günlüğüne de olsa bütçenizi düşünmeden hareket etmenizi öneririz.

Avrupa’ya gitmek ve gitmişken de eğlenmek ve en iyiler arasında eğlenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Ucuzauc mobil uygulaması veya web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak basit 3 adımda kolaylıkla ucuz uçak biletinizi satın alabilir ve seyahatiniz için gereken ilk adımı kolaylıkla hal edebilirisiniz. Eğer konaklama ve havalimanlarından transferinizi ayarlamak gibi işlerle yorulmak istemiyorsanız o halde tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Herkesin en iyilere layık olduğunu savunduğumuz hizmetimizle hak ettiğiniz şekilde ağırlanmanız için bütün ayarlamaları yapabiliriz. Bekleyerek zaman kaybetmeyin ve müşteri hizmetlerimizle telefonla veya mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.