• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Borajet ile Mykonos Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Haber & Duyuru

borajet ile mykonosTürkiye’ye dolmuş uçak anlayışı ile kısa gövdeli uçakları ile 2010 yılından beri Borajet Hava Yolları hizmet vermektedir.

Kalitesi ve zamanında uçuşlarla havalimanlarına destek ve besleyici uçuşlar gerçekleştiren Borajet,  yıl içerisinde düzenlediği kampanyalar ile düşük ücretli uçak bileti satışı gerçekleştirmekte ve her yıl uçuş ağına yeni bir tanesini ekleyerek uçuş rotasını da genişletmektedir.

Diğer hava yolları ile de ortaklaşa gerçekleştirdiği ve uçuş noktaları arasında yer alan Adana, Antalya, Çanakkale, Edremit, Siirt, Ankara, Bodrum, Dalaman‘dan gerçekleştirdiği uçuşlara bir yenisini ekleyerek Mykonos’a da uçuş gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Borajet Mykonos kampanyası dâhilinde 22 Haziran 2016 tarihinde başlanacak uçuşlar Çarşamba- Perşembe-Pazar günleri gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Yunanistan’ın Kiklad Adalarına bağlı Mykonos 89 kilometre sahili ile yaz dönemlerinde tercih edilmektedir. Gece hayatı ile de dolu dolu bir tatil geçirmek isteyenler için Borajet’in yaz kampanyası ile MYkonos’a belirtilen tarihlere’de ek olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bağlatılı olarak Adana-Myknos / Antalya-Mykonos / Çanakkale – Mykonos / Edremit-Mykonos / Siirt-Mykonos / Ankara-Mykonos / Bodrum-Mykonos / Dalaman-Mykonos seferleri de düzenlenecektir.

Sizler de Mykonos adalarında unutulmaz bir tatil geçirmek için Borajet Mykonos uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden alabilirsiniz.

Seyahatinize göre bilet sorgulama ekranında yer alan kalkış ve varış noktalarınıza göre yönlendirildiğiniz sayfada Borajet uçak biletini de görüntüleyebilir ve seçtiğiniz Borajet Mykonos uçak biletinizin ödemesini kredi kartınızla dokuz taksit imkânlarından da faydalanarak alabilirsiniz.

Borajet kampanyalarından haberdar olmak için Borajet resmi web sitesini veya ucuzauc.com takip edebilir ve avantajlardan faydalanarak biletinizi alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.