• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En İyi 3 Balayı Oteli

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

En iyi 3 Balayı Otelleri Nelerdir

Romantik bir insan olmak karşında ki insanın duygu ve düşüncelerini en iyi şekilde anlayarak onun mutluluğu ile mutlu olmak demektir. Romantik olmayı sadece sözler ile değil yaptığınız eylemlerle de karşı tarafa otomatik olarak aktarabilirsiniz. Ona aldığınız küçük bir hediye onu dünyalar kadar mutlu etmeye yarar. Nişanlınıza, sevgilinize, eşinize romantik olmanız mümkündür. İçinizden geldiği an onu mutlu edecek şeyler yapabilirsiniz. Onu her an düşünüp ona değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Romantik olmak çoğu zaman iş ve çeşitli streslerden dolayı çoğu zaman akla bile gelmez. Bir bakmışsınız kendinize hiç vakit ayırmadan zaman çabucak geçmiş. Böyle durumlar da sevgilinize, eşinize, nişanlınıza romantik bir ortam yaratmak isterseniz ilk düşüneceğiniz şey güzel bir otel de tatil yaptırmaktır. Aynı zamanda evlilik hazırlığı içerisindeyseniz o stresinizden ancak bir balayı tatili sizi kurtarabilir. Hem çok eğleneceğiniz hem de balayınızı en güzel ve en konforlu bir şekilde yapabileceğiniz en güzel balayı otelleri şu şekildedir;

Vietnam- Six Senses Ninh Van Bay

Vietnam- Six Senses Ninh Van Bay

Vietnam tam anlamıyla bir aşk yuvasıdır. Muhteşem güzellikleri ile göz dolduran eşiz doğası ve havası ile gönüllere taht kuran bir ülkedir. Balayı için düşünülebilecek yerlerden bir tanesi olan Vietnam da six senses ninh van bay otelde romantik bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Otelde bulunan odaların içerisi oldukça ferah bir yapıya sahip olmakla birlikte kesinlikle gözlerinizi yormaz. Burada geçirdiğiniz balayı sürecinde muhteşem doğal güzelliklere şahitlik yapabilirsiniz. Odaların dekorasyonu da oldukça modern bir şekilde dizayn edilerek yapılmıştır. Hoş bir ortam vardır. Balayı oteli için dilerseniz bu oteli seçerek eşsiz bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Venedik – Ca Marie Adele

Venedik – Ca Marie Adele

Venedik âşıklar şehri olarak da birçok kişi tarafından benimsendi. Buraya geldiğiniz zaman farklı bir atmosfer ile karşılaşmaya hazır olun. Balayı bölgesi için tercih edilen yerler arasında yer alıyor. Burada ulaşım diğer yerlerden farklıdır. Çoğu yere gondol ile ulaşım sağlayarak farklı bir gün geçiriyorsunuz. Venedik’te balayı tatili yapacaksanız tercih edeceğiniz otel Ca Marie Adele oteli olmalıdır.

Bali- Alila Villas Soori

Bali- Alila Villas Soori

Beyaz kumlar, deniz kıyısında evler muhteşem doğa ile balayı tatili için dingin bir yer olabilir. Tam olarak denizin tam dibinde yer alan odadan çıktığınız an beyaz kumlara ayağınızı basacağınız güzellikte bir yerdir. Küçük villalar halinde süit bir yer mekân oluşturulmuştur. Oldukça modern ve dehşet verici güzelliği ile burada balayı tatili geçirebilirsiniz.

Balayı tatili için kalabalık sevmeyen kişilerin tercih etmesi gereken noktalar arasındadır. Oldukça şık görünümleri ve sakinliği ile farklı bir tatil deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Sevdiğiniz ile birlikte farklı ülkelerde balayı tatili planlarınız var ise kesinlikle es geçmemeniz de fayda vardır. Romantikliği, stresten uzak yaşamayı ve tatil keyfini burada çıkarabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.