• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Etihad Hava Yolları Uçak Biletlerinde %40'a Varan İndirim

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

etihad kampanyası

Etihad Airways Birleşik Arap Emirliklerine hizmet veren en büyük ikinci hava yolu firmasıdır. Abu Dabi merkezli olarak 2003 yılından itibaren hizmet veren hava yolu, 120’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.  Uçuş ağında Asya, Avrupa ağırlıklı olarak Afrika ve Amerika uçuşları da mevcuttur.

Konfora ve güvenliğeçok önem veren Etihad Airways mevsimlere hatta aylara bağlı olarak da uçuş noktlaları arasında kampanya düzenleyerek Etihad Airway ayrıcalıkları ile herkesi tanıştırmayı hedeflemektedir.

Son olarak Nisan ayına özel olarak düzenlenen %40’a varan kampanyasını Ekonomi sınıfını ve Business sınıfı biletlerini de kapsamaktadır.

Kampanya kapsamında 22-28 Nisan 2016 tarihleri arasında 9 Mayıs 2016- 28 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlarda bilet fiyatlarında %40 indirim mevcuttur.

Erken rezervasyon indirimden yararlanarak alabileceğiniz Etihad kampanyalı bilet fiyatları ise;

Destinasyon

Ekonomi

Busines

Abu Dabi/ Dubai

$299

$699

Bangkok

$449

$1,249

Melbourne

$659

$1,859

Sidney

$759

$1,909

Belirtilen ücretler 22-28 Nisan 2016 tarihleri arasında 9 Mayıs 2016 - 28 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlar için belirlenmiştir.  Kampanya dahilininde belirli bir kontejan mevcut olup rezervasyon sırasında uygunluk durumuna göre fiyatlar geçerlidir. Etihad Airways tarafından belirtilen bölgelere gerçekleştirilen kampanyalı bilet fiyatlarına bütün vergiler ve yakıt harçları da dahildir fakat bilet alım sırasında vergilerde bir değişiklik meydana gelirse değişiklik doğrultusunda bilet fiyatları da değişebilmektedir.

Etihad Airways tarafından düzenlenen bu kampanya kapsamında sizlerde ucuz uçak bileti almak için tek yapmanız gereken ucuzauc.com web sitesinden biletinizi almaktır. Kampanyalar doğrultusunda sürekli güncellenen fiyat listesi ile sisteme girdiğiniz seyahat noktalarınıza göre Etihad Airways kampanyalı biletinin de içinde yer aldığı listeden Etihad Airways uçak biletini seçebilir ve ödemenizi basit birkaç form doldurup online olarak dokuz taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak alabilirsiniz.

Etihad Airways kampanyalarından haberdar olmak ve ucuz uçak bileti almak için web sitemizi takip edebilir ve biletinizi ucuzau.com üzerinden alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.