• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Fenerbahçe Kulübü Kart Sahiplerine %25 indirim Borajet Acentelerinde

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Borajet Kampanyaları

fenerbahçe borajet2010 yılında hizmete açılan Borajet, İstanbul odaklı uçuşlar gerçekleştirse de yurt içi ve yurt dışında hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Kısa gövdeli uçakları ile kısa mesafede iniş yapabilen Borajet filosu Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirerek dolmuş uçak servisi vermektedir.

Destek uçuşları ile diğer hava yollarıyla da ortaklaşa uçuş gerçekleştiren Borajet, fiyatlarıyla ve kampanyalarıyla da dikkat çekmeye devam etmekte.

Fenerbahçe taraftar tarlarına %15 indirim yapan Borajet yine Fenerbahçe kongre ve temsilci üyeleri ile Fenerbahçe Kulübü kart sahiplerine de %25 indirim uygulamaktadır.

Kampanya koşulları gereği, %25 indirim sadece Fenerbahçe Kulübü tarafından onaylanan kongre üyeleri, temsilci üyeler ve Fenerbahçe kart sahiplerine tüm vergiler ve hizmet bedelleri eklenmeden net tutar üzerinden uygulanmaktadır.

Fenerbahçe Kulübü üyelerine uygulanan indirim için İndirim www.borajet.com.tr adresinden Fly Borajet mil programına üye olan Kongre Üyeleri, Fenerbahçe Temsilci Üyeleri ve Fenerbahçe Kart sahiplerinin üyeliklerini tamamladıktan 24-48 saat içinde faydalanabilirler. Ayrıca biletleme sırasında Fly Borajet üyelik numarasının acenta ekranına girilmesi ve yolcu bilgileri ile FlyBorajet numarasının aynı olması gerekmektedir. Aksi durumlarda %25 indirimli biletleme işlemi yapılmamaktadır.

Fenerbahçe Kulübü üyelerinin 2 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında alacakları direk yurtiçi ve yurtdışı uçuşlara ait Business ve Comfort sınıfı biletlerde geçerli olan %25 indirim promosyon biletlere uygulanmamaktadır ve diğer indirimlerle birleştirilmez.

Borajet’in Fenerbahçe taraftarlarına uyguladığı %15 ve kulüp üyelerine uyguladığı %25 indirimli biletlere hava yolu firmasının resmi web sitesinden ulaşabilir ve diğer hava yollarına ait biletlerle fiyatları karşılaştırmak için de ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak kredi kartınızla biletinizi kolaylıkla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.