• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Kamp Severler için Üretilmiş 5 Teknolojik Araç

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

Lifestraw Su Filtre Edici

Lifestraw Su Filtre Edici

Yaşamsal sıvı olduğunu da düşünürsek temiz su en temel ihtiyaçlarımızdan biridir. Kırsal bölgelerde kamp severlerin karşılaştığı en büyük sorunlardan biri yerleşim yerlerine uzaklığı sebebiyle temiz su bulmaktır. Siz de özellikle uzun süreli kamplarınız sırasında temiz su bulmakta zorluk çekiyorsanız yanınızda 400 litreye kadar kirli suyu temiz hale getiren Lifestraw Su Filtre Edici bulundurmanızda fayda var.

Biolite Kamp Ocağı

Biolite Kamp Ocağı

Saatler süren kamp ateşi yakma işini bitiren alet. Tek yapılması gereken topladığınız çalı çırpıyı bu ürünün içine koymak ve düğmesine basmak.Biolite Kamp Ocağını diğer kamp ocaklarından ayıran en büyük özelliği telefonunuzu şarj edebilmesi.  Sahip olduğu USB girişine telefonunuzu bağlayıp ateşin gücüyle şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Seattle Sports Güneş Enerjisi ile Duş Aparatı

Seattle Sports Güneş Enerjisi ile Duş Aparatı

Doğal koşullar altında kamp yapmak kirlenmenize neden olabiliyor ancak sıcak su bulmak kamp severlerin doğal şartlar altında karşılaştığı sorunlardan biri.Güneş enerjisini kullanarak suyu ısıtmanızı sağlayan bu duş aparatı sayesinde sıcak su bulmak oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca kapağı sayesinde suyun akışını da kontrol edebiliyorsunuz.

Powerbank

 

Powerbank

Elektriğe ulaşılamayan yerlerde yardımımıza koşan güç bankalarının da bir yerden sonra elektriğe ulaşması gerekiyor. Elektriğe ulaşmaya zaman varsa birçoğumuz için nerdeyse hayat duruyor. Powertraveller’in ürettiği bu güneş enerjisiyle çalışan güç bankaları adeta bu sorunun çözümü.

Handpresso Portatif Kahve Makinası

 

Handpresso Portatif Kahve Makinası

Esspresso tutkunuları düşünülerek tasarlanmış bir ürün. Her yerde elektriğe ya da şarja ihtiyaç duymadan esspressonuzu hazırlayabiliriz. Yapılacak tek şey espresso ve bir miktar sıcak suyu ürünün içine koyup 6 kez pompalayarak 16 bar basınç uygulamak.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.