• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Londra Heathrow Havalimanı- Check-in değişikliği

Anasayfa » Haber & Duyuru

heathrowLondra Heathrow Havalimanı Heathrow’dan 23 kilometre mesafede bulunmaktadır. 100’den fazla noktaya uçuşun gerçekleştirdiği havalimanına 90 dan fazla havayolu uçuş gerçekleştirmektedir. Heathrow’dan 23 kilometre uzaklıkta yer alan Havalimanı’na otobüs ve farklı metro hatları ile kolaylıkla da ulaşım sağlanabilmektedir.

Londra’nın en işlek ve en yoğun havalimanı olan Heathrow Havalimanı yoğunluk sebebiyle konuklarının mağdur olmaması için uzun mesafe uçuşlarında check-in sürelerinde değişiklik yapmıştır.

30 Ekim2016 tarihi itibariyle Londra Heathrow (LHR) Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek uzun mesafeli uçuşlarda check-in süresi değiştirilerek uçuş saatinden 60 dakika öncesinde yapılabilecektir.

Uzun mesafe uçuşlarının yanı sıra kısa mesafe uçuşlarında check-in süresi de 45 dakika olarak belirlenmiş olup, uçuş saatinden 45 dakika öncesine kadar check-in gerçekleştirebilirsiniz.

 Online Check-in işlemi sonrasında uçak kalkış saatinden yine 45 dakika öncesine kadar bagaj kabul işlemi gerçekleştirilmektedir.

ucuzauc.com web sitesinden de Londra Heathrow Havalimanı’na uçak bileti sorgulaması yaparak kredi kartınızla uçak biletinizi satın alabilir ve sonrasında da online check-in işlemlerinizi yine ucuzauc.com web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.