• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air İstanbul ve Ankara Çıkışlı Erbil Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

İstanbul veya Ankara’dan Erbil’e sadece 90 USD’dn başlayan fiyatlarla uçmak ister misiniz?

Ramazan ayı boyunca Onur Air ile 01.06.2017 – 22.06.2017 tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’dan Erbil’e 90 USD’ den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Onur Air Erbil uçak bileti kampanyasına aiit biletler 30.05.2017 – 22.06.2017 tarihleri arasında satışa çıkarılmıştır.

İstanbul ve Ankara’dan Onur Air ile Erbil’e seyahat edebilmek için biletlerinizi havayolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesi ve mobil uygulamasından uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz. Erbil uçak bileti sorgulaması sonrasında en güncel uçak bileti fiyatlarını ve Erbil uçak sefer bilgilerini de görüntüleyebilir, seçtiğiniz bileti kredi kartınızla dokuz taksite varan taksit imkânlarından faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Onur Air Erbil Kampanyası kod paylaşımlı olarak Zagrosjet ile gerçekleştirdiği uçuşları gerçekleştirdiği İstanbul-Erbil ve Ankara-Erbil Türkiye çıkışlı tek yön ve gidiş-dönüş uçuşların hepsini kapsamaktadır.

Kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen ile 01.06.2017 – 22.06.2017 tarihleri (Ramazan ayı) arasında seyahat ediyor olmanız ve biletinizi 30.05.2017 – 22.06.2017 tarihleri arasında satın almanız gerekmektedir.

Onur Air Erbil Promosyon biletlerinde isim ve parkur değişikliği yapılmak, dönüş tarihi açık bilet olarak düzenlenemez ve açığa alınma işlemi gerçekleştirilmemektedir. Ayrıca İptal, iade ve değişikliğe izin verilmemektedir.

Biletler sınırlı sayıda olup, tükendiği durumda normal bilet fiyatı üzerinden bilet satış işlemi devam edecektir.

Onur Air kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Daha Fazla bilgi için havayolunun resmi web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alarak Erbil Promosyon uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.