• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

South African Havayolları Duyuru!

Anasayfa » Haber & Duyuru

south africa 1934 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet veren South African Airways 42’ye yakın uçuş noktasına 57’den fazla uçak filosuyla hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini arttırmak ve konuklarına daha rahat bir yolculuk sunmak üzere çalışmalarına devam eden South Africa Havayolları, filosuna yeni kattığı Airbus A330-300 ile Business Class da konforlu seyahat imkanını sunuyor.

Konukların seyahat sırasında rahat edebilmesi için özellikle seçilen kabin içi sıcak ve doğal renklerle tamamlanan Business Class kabinleri, zarif, konuksever ve rahat bir ortam için South Africa Business Class tercih edebilirsiniz.

South African Airways uçak biletlerine hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.  Uçuş gerçekleştireceğiniz noktaya göre bütün hava yollarının en güncel listesine ucuzauc.com üzerinden ulaşarak uçak biletinizi seçebilir ve benzersiz bir seyahate South African Airways ile çıkmak için ilk adımı atabilirsiniz.

South African Airways A330-300 uçakları 15 Nisan 2017- 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında sadece Munich- Johannesburg hattı üzerinde hizmet verecek olup, bu hat üzerindeki uçak biletlerine ucuzauc.com üzerinden bilet sorgulaması yaparak ulaşabilir ve kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.