• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Bari Frekans Artışı

Anasayfa » Haber & Duyuru

bari uçak biletiTürkiye’nin ilk hava yolu firması olan Türk Hava Yolları 1933 yılından itibaren iç hatlarda ve dış hatlarda kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk yıllardan itibaren Türk Halkına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış olan hava yolları firması her yıl uçuş ağına yeni yerler eklemekte ve mevcut uçuş ağında bulunan bölgelere de daha sık uçuşlar gerçekleştirerek hizmetlerini arttırmaktadır. Oluşan talep doğrultusunda hareket eden Türk Hava Yolları Dünya çapında ve Avrupa’da verdiği hizmetler ile en iyi hava yolu hizmeti olduğuna dair birçok ödül almıştır.

280’den fazla uçuş noktasına sahip hava yolu firması İstanbul- Bari uçuşlarına ait frekanslarını arttırma yönündeki çalışmaları ile de ön plana çıkmaktadır. 28 Haziran 2016 tarihi itibariyle haftada dört frekans gerçekleştirilen uçuşları haftada 5 frekansa çıkartılacaktır.

Gerçekleştirilen uçuşlar hakkında ve Bari - İstanbul uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ana sayfada yer alan formu doldurarak bilet sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

THY’nın İstanbul- Bari ve Bari - İstanbul uçuşları hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ve hava yolu kampanyaları için bizi takip edebilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.