• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY CLUJ Romanya Uçuşları Başladı

Anasayfa » Haber & Duyuru

clujTürk Hava Yolları, 1933 yılında Milli Savunma Bakanlığına bağlı olarak Hava Yolları İşletmesi adıyla kurulan hava yolu firmasıdır. 1955 yılında da resmi olarak Türkiye Cumhuriyet bayrak taşıyıcı ve ulusal hava yolu firması ilan edilerek günümüzde kullanılan Türk Hava Yolları adını almıştır.

Türkiye’de iç hatlarda 105 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, yurt içinde havaalanı bulunan bütün noktalara hizmet vermektedir.  Yurt içindeki hizmetlerine ek olarak ülkenin kalkınmasına yönelik bilim, kültür ve spor alanında ki sponsorlukları ve yardımlarıyla da adını duyuran Türk Hava Yolları, Star Alliance üyesi ve Skytrax’a göre de Avrupa’nın en iyi hava yolu firmasıdır.

Günümüzde bilinen 280’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları ile Dünya turu yapmak mümkünken, her yıl uçuş ağına yeni yerler eklemesiyle de dikkat çekmektedir.

Son dönemde yaptığı anlaşmalar ve düzenlemeler ile 1 Eylül itibariyle Romanya’nın CLUJ kentine hizmet vermeye başlamıştır. Türk Hava Yolları CLUJ gidiş-dönüş uçuş fiyatları ise 99$ dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Sizlerde Türk Hava Yolları konforu ve güvenirliği ile Romanya’nın etkileyici şehirlerinden olan CLUJ’ a seyahat etmek için  uçak biletinizi 99 $ ‘ dan başlayan fiyatlarla THY resmi web sitesinden veya uçak  bileti fiyatlarını karşılaştırma imkanı sunan kredi kartınıza da taksit fırsatlarıyla bütçenizi sarsmadan uçak bileti alabileceğiniz ucuzauc.com’ dan satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.