• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Ordu-Giresun Frekans Artışı

Anasayfa » Haber & Duyuru

ordu giresun frekans artışıTürk Hava Yolları, Türkiye Cumhuriyetinin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi olarak aldığı en iyi hizmet ve kalite ödülleri ile Dünya çapında en iyi hava yolları arasındadır. Farklı kıtalarda 280’den fazla noktaya hizmet veren hava yolu firması ‘Türkiye’de uçmadığın yer olduktan sonra Dünya’da her noktaya uçsan da fark etmez.’ Sloganıyla hareket ederek Türkiye’de havalimanı olan her şehre uçuş gerçekleştirmektedir.

Star Alliance üyesi olan Türk Hava Yolları, düzenlediği kampanyalara ek olarak uçuş gerçekleştirdiği bölgelere verdiği hizmetleri de arttırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Her dönem yeniliklerle hizmetlerinde sınır tanımayan THY Giresun - Ordu havalimanına gerçekleştirdiği uçuşlara ait frekanslarda da artışa giderek bu bölgelere daha çok uçuş gerçekleştirme yönünde çalışmalarını tamamlamış ve 1 Haziran 2016 yılı itibari ile haftanın 7 günü olan Giresun- Ordu uçuşlarını haftada 14 frekansa çıkartmıştır.

Türk Hava Yolları Giresun- Ordu uçuşlarına ait sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatları için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Türk Hava Yolları’nın kampanyalı biletlerinden yararlanarak ucuz uçak bileti almak için web sitemiz üzerinden online olarak Ordu- Giresun uçak bileti sorgulaması yapabilir ve biletinizi taksit imkanlarından da yararlanarak alabilirsiniz.

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.