• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Tel Aviv Uçak Bileti Promosyonu

Anasayfa » Haber & Duyuru

telaviv seyahati

Türk Hava Yolları’nın Tel Aviv promosyonu ile sadece 42 USD, uçak biletinizi satın alarak ucuza Tel Aviv’e uçabilirsiniz.

31 Temmuz 2017 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Tel Aviv seyahatlerinize ait biletleri 31 Temmuz – 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında ucuzauc.com web sitesi veya hava yolunun resmi web sitesinden 42 USD’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Tel Aviv İsrail sınırları içinde Akdeniz’e kıyısı bulunan en yoğun nüfusa sahip ikinci şehirdir. Coğrafi olarak Avrupa, Asya ve Afrika arasında bulunan Tel Aviv seyahatleriniz için kolaylık sunan Türk Hava Yolları ile bu güzel kente uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Tel Aviv Promosyon biletlerine ucuzauc.com web sitesi üzerinden 31 Temmuz – 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında ayrıntılı olarak sefer bilgilerine ve en güncel uçak bileti fiyatlarına da ucuzauc.com web sitesi üzerinden ulaşabilir ve biletinizi basit 3 adımda kredi kartınızla taksit seçeneklerinden de faydalanarak satın alabilirsiniz.

Tel Aviv tarihi dokusunu keşfetmek ve Orta Doğu mutfağının en lezzetli yemeklerini tatmak için dahi seyahat etmeniz gerektiğini hatırlatır, Avrupa’nın ve ülkemizin en iyi hava yollarıyla Tel Aviv seyahatinizin tadını sadece 42 USD çıkarabilirsiniz

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.