• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY Tunus Uçak Bileti Promosyonu

Anasayfa » Haber & Duyuru

tunusTürk Hava Yolları,  Türkiye’de ilk kez sivil havacılık alanında hizmet veren ve uçuşlar gerçekleştiren hava yolu şirketidir. Bir Dünya devi olma yolunda ilerleyen Türk Hava Yolları her kesimden insana ve farklı ülkelere de hizmet vermektedir.

Genel yapı itibari ile Türkiye’nin bayrak taşıyıcı ulusal hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları her alanda Türkiye’yi onurlandırmaktadır.

Uçmayan kalmasın sloganıyla hareket eden ve bu kapsamda Türkiye’nin Anadolu bölgelerine de hizmet götürmek amaçlı Anadolu Jet Hava Yollarının’ da işletmecisi olan hava yolu şirketi yıl içerisinde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında farklı kampanyalarıyla da dikkat çekmektedir.

Sadece Türkiye odaklı değil bütün Dünya’ya kaliteli hizmet veren hava yolu şirketi son girişimi ile de Tunus Cumhuriyetine düzenleyeceği uçuşlara ait Tunus uçak biletlerinde de kampanya düzenlemiştir.

 

Tunus Kuzey Afrika’da yer alan İslam Arap ülkesidir. Cezayir, Libya ile sınır komşusu olan Tunus’un Akdenize kıyısı bulunmaktadır. Ayrıca güney kesiminde de Büyük Sahra Çölü bulunmaktadır. Tunus tarihte ilk olarak Kartaca Uygarlığı ile anılmaktadır. Kartacalılar farklı yerlerde kurdukları koloniler ile Roma’ya tehdit olan uygarlıktır ve Tunus’ta Kartaca Uygarlığına ait yapılar hala mevcuttur. %99’u Müslüman olan Tunus’ta Arapça konuşulmaktadır. Fakat ülkenin güney kesimi Berberice diline hâkimdir.

Doğal yapıları ve zeytinlikleri ile de ön plana çıkan Tunus’da Bardo Müzesi,  Zitouna Camii, Bab El Bhar, Berber Evleri gibi tarihi yapıları gözlerinizle görmeniz içinde Türk Hava Yolları’nın avantajlı uçak biletlerinden alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Tunus uçuşlarına ait Tunus uçak bilet fiyatları 152 USD başlamaktadır.  Türk Hava Yollarının gerçekleştirdiği Tunus uçuşana ait uçak biletinizi ucuzauc.com üzerinden kampanya dâhilindeki biletlerden alabilirsiniz. Web sitesinde yer alan bilet fiyatları en güncel bilet fiyatları olmasının yanında farklı hava yollarının düzenlediği kampanyalara göre de en ucuz uçak biletlerinden başlanarak sıralanmaktadır.

Türk Hava Yollarının kampanyalarından haberdar olmak için web sitemizi takip edebilirsiniz. Bilet aramalarınızda otomatik olarak güncellenen bilet fiyatlarını görüntüleyebilir ve biletinizi basit birkaç adımda taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanarak promosyonlu Türk Hava Yolları uçak biletlerine sahip olabilirsiniz.