• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Ankara- Kahramanmaraş- Erzincan Uçuş Saatleri Güncellemesi

Anasayfa » Haber & Duyuru

thy kahramanmaraş1933 yılından itibaren hizmet veren Türk Hava yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olmasının yanı sıra Türkiye’de bütün havalimanı olan şehirlere uçuş gerçekleştiren önemli bir hava yolu firmasıdır.

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 200’den fazla noktaya da hizmet veren Türk Hava Yolları, yolcularına gösterdiği özen ve verdiği hizmetlerle de Skytrax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yolu olarak seçilmiştir.

Uçuş gerçekleştirdiği noktalar arasında olan Ankara, Kahramanmaraş ve Erzincan uçuşlarına dair son güncellemesi de bu bölgelere seyahat edenlerin hayatlarını daha da kolaylaştırmaya yönelik bir çalışma olarak 13 Şubat 2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlayacaktır.

Türk Hava Yolları’nın hizmetlerinden faydalanarak Ankara- Kahramanmaraş ve Ankara-Erzincan arasında gerçekleştirilecek uçuşlara ait yeni saat güncellemesi sonrası sefer bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Ayrıca ucuzauc.com web sitesi üzerinden de Ankara- Kahramanmaraş ve Ankara-Erzincan uçak bileti sorgulaması yaparak da en güncel uçak sefer bilgilerine ve uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Parkur

Günler

Kalkış Saati

Ankara- Kahramanmaraş

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma

23:45

Kahramanmaraş- Ankara

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi

06:25

     

Parkur

Günler

Kalkış Saati

Ankara-Erzincan

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi

08:20

Erzincan-Ankara

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi

10:05

Ankara-Erzincan

Pazar*

19:50

Erzincan-Ankara

Pazar**

21:35

 

Pazar* günü Ankara- Erzincan uçuşları 26 Mart2017 tarihinden itibaren 08.20’de, yine Pazar** günü Erzincan- Ankara uçuşu ise 26 Mart 2017 tarihinden itibaren 10.05’te gerçekleştirilecektir.

Güncel uçuş saatleri için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak bilgi alabilir ve seyahat planınıza uygun uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.