• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Koltuk Seçim Fırsatları

Anasayfa » Haber & Duyuru

thy ile koltuk seçimiTürkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan Türk Hava Yolları, yaptığı yenilikler ve sponsorluklarıyla da oldukça dikkat çekmektedir. Güvenirliği ve verdiği hizmetlerle de Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi hava yolları arasında yer alan Türk Hava Yollarının son yeniliği ise seyahat eden kişilerin rahatlığını önemsediğini bir kez daha gösteriyor.

Uzun boylu yolcuların daha rahat seyahat etmeleri veya koltuk aralıklarında diz mesafesinin daha fazla olmasını isteyen kişiler için Türk Hava Yolları artık geniş diz mesafeli çıkış sırası koltukları da uçuş öncesinde seçme imkanı sunuyor. Koltuk seçim uygulaması ücretli veya ücretsiz olabilmektedir.

Koltuk seçim uygulanmasında esas alınan ücret veya ücretsiz seçim hakkı sunulan durumlar tabloda yer almaktadır.

Rota

Kabin

Koltuk

Ücret

Tüm AnadoluJet Seferleri

Ekonomi Sınıfı

Koltuk (Acil Çıkış Sırası)*

27.00 TL

Orta mesafe

Ekonomi Sınıfı

Koltuk (standart)

Ücretsiz

Orta mesafe

Ekonomi Sınıfı

Koltuk (Acil Çıkış Sırası)**

59.00 USD

Orta mesafe

Business Sınıfı

Tüm Koltuklar

Ücretsiz

Uzun mesafe

Ekonomi Sınıfı

Koltuk (standart)

Ücretsiz

Uzun Mesafe

Ekonomi Sınıfı

Koltuk (Acil Çıkış Sırası)***

79.00 USD

Uzun mesafe

Business Sınıfı

Tüm Koltuklar

Ücretsiz

 

* Sadece Boeing 737-800 uçak tipinde sunulmaktadır. Belirtilen şartlarda gerçekleştirilecek uçuşlarda ücret karşılığında koltuğunuzu seçerek Türk Hava Yolları tarafından işletmesi yapılan tüm Anadolu Jet uçuşlarında konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

** Satın Alınabilir Parkurlar (Acil Çıkış Sırası): Delhi uçuşlarınızda acil çıkış sırasından belirtilen ücret karşılığında koltuğunuzu seçebilir ve seyahatinizi Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

*** Atlanta, Bangkok, Boston, Chicago, Dakka, Guangzhou, Hong Kong, Houston, Katmandu, Kuala Lumpur, Los Angeles, Manila, Miami, Montreal, New York, Pekin, San Fransisco, Seul, Singapur, Şangay, Taipei, Tokyo, Toronto, Washington uçuşlarında belirlenen ücreti ödeyerek geniş diz aralıklı yerlerden ve acil çıkış sırasından koltuk seçiminizi yaparak rahat bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk seçim işlemleri için ayrıntılı bilgilere Türk Hava Yollarının resmi web sitesinden ulaşabilir ve belirtilen lokasyonlardaki uçuşlarınıza ait uçak bileti sorgulamasını ucuzauc.com web sitesi üzerinden yaparak seçtiğiniz Türk Hava Yolları ucuz uçak biletinizi kredi kartınıza sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirisiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.