• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türkiye’de Kamp Yapılacak 4 Yer

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

Kamp sevdalıların hayali beklide baharın ve yazın gelmesiyle çantaları alıp yollara çıkmak. Şimdiden kamp yerlerini araştırmak ve kendinize kamp rotası belirlemek istiyorsanız bu yazımıza göz atmadan yola çıkmamanızı öneririz.

Uygun fiyatlarla, denizin ve yeşilin tadını çıkarabileceğiniz Türkiye’de Kamp Yapılacak En İyi 5 Yer;

Bodrum – Muğla-Volo Camping

Bodrum – Muğla-Volo Camping

Volo Camping Bodrum’a 15, Turgutreis’e ve Gümüşlük’e 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Doğa içerisinde sakin ve sessiz olmasının yanı sıra sahipleri tarafından el emeği ile yapılan bu kamp alanında diğer kamplardan farklı olarak yüzme havuzu da bulunmaktadır. Çatal Adası’nın panoramik görüntüsü eşliğinde yüzme havuzunun tadını çıkarabileceğiniz bu kamp alanında, kendi çadırınızda konaklayabileceğiniz gibi ayrıca karavan ve bungalov evlerinde de konaklayabilirsiniz.  Volo Camping, ortak yemek alanı, tuvalet ve duş alanları, restoran ve barıyla da keyifli bir tatil geçirmeniz için her olanağa sahip.

Akyaka- Muğla- Akyaka Orman Kampı

Akyaka- Muğla- Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı, yeşilin her tonunu görebileceğiniz gibi mavinin de huzur veren ferahlığını konuklarına sunuyor.

Tuvalet, market, elektrik hizmetinin verildiği kampta son zamanlarda internet hizmeti de verilmektedir. Akyaka Orman Kampında kendi çadırınızda konaklayabileceğiniz gibi kamp alanının çadırları ve karavanla da konaklayabilirsiniz.

Akyaka kamp alanı için dönemlik olarak uygulanan fiyatlar farklılık göstermektedir bu nedenle fiyat bilgisi almak için önceden kamp alanı yönetimiyle iletişime geçmenizi öneririz. Akyaka Orman Kamp alanına Muğla merkez otogarından ulaşım sağlanabildiği gibi, Dalaman Havalimanı’ndan da 70kilometreuzaklıkta yer almasından dolayı Dalaman Havalimanı üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Edremit- Balıkesir- Darıdere Mesire Yeri ve Kamp Alanı

Edremit- Balıkesir- Darıdere Mesire Yeri ve Kamp Alanı

Mesire alanında yer alan Darıdere kamp alanı farklı alanlara bölünüş şekilde hizmet vermektedir. Darıdere Mesire Yeri ve Kamp Alanı, restoran, otel, karavan, çadır kampı, sebze bahçeleri, çocuk bahçesi, futbol ve basketbol alanlarına sahiptir.

Ortak kullanım alanı olarak da tuvalet, duş, mutfak(buzdolabı, ocak), çamaşırhane bulunmaktadır.

Kendi çadırınızda konaklayabileceğiniz gibi tesise ait çadırlarda da konaklayabilirsiniz. Ayrıca iki çeşit karavanda da konaklama seçeneği sunan Darıdere tesislerinde küçük bir 10 odalı mini otelde de konaklayabilirsiniz.

Kırklareli- Kıyıköy- Tarık’ın Yeri

Kırklareli- Kıyıköy- Tarık’ın Yeri

Toprak zeminde kurulmuş olan bu kamp alanı diğer tesislere göre olanakları biraz daha kısıtlı. Duş yerinin bulunmadığı ve çadırlara elektrik verilmeyen kamp alanında konaklama için kendi çadırınızı veya tesisin çadırlarını kullanabilirsiniz. Restoranı bulunan ve alabalık ve ızgara çeşitlerinin servis edildiği tesis uygun fiyatı sebebiyle tercih edilebilir. Tark’ın yeri Çerkezköy’e 30, İstanbul’a ise 140 kilometre uzaklıkta yer almaktadır

Antalya ve İstanbul’da yer alan kamp alanları hakkında bilgi almak için İstanbul’a Yakın Kamp Alanları ve Antalya Kamp Alanları yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.