• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ucuza Tatil

Anasayfa » Seyahat Tavsiyeleri

Çok fazla bir bütçe ayırmadan yurt dışında tatil yapmak istiyorsanız o halde yapmanız gereken ilk şey, Türk Lirasının değerli olduğu ülkeleri tercih etmektedir.

Çok az bir bütçeyle krallar gibi bir tatil yapmak istiyorsanız sizler için yurt dışında Türk parasının değerli olduğu ülkelerden bazılarını sıraladık. Bu konuya geçmeden önce ucuza tatil yapmanın ikinci kuralının da ucuz uçak bileti almak olduğunu belirtmemiz gerek. Çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz biletler için kampanyaları takip edebilir ve tatilinizi çok öncesinden planlayarak bu zamanlarda uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun ve aynı zamanda da taksit imkânlarından da ucuza uçma yolları için ucuzauc mobil uygulamasını hemen telefonunuza indirin veya web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak bütçenize en uygun uçak biletini anında kredi kartınıza sunulan ve dokuz taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Ucuza tatil yapmak için seçmeniz gereken ilk beş ülke :

1. Arjantin

arjantin

Başkenti Buenos Aires’e THY aracılığıyla İstanbul üzerinden direk uçuşlarla seyahat edebileceğiniz bu ülke, Güney Amerika’da yer almaktadır.  Her yıl düzenlenen samba ve tango festivalleriyle renkli görüntülere tanık olabileceğiniz bu ülke de ayrıca denizin ve güneşin de tadını çıkararak çok uygun fiyatlara midenizi de bayram ettirebilirsiniz. Arjantin’de Türk Lirası Arjantin pesosına göre göre daha değerlidir. Güncel kurları web sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

2. Filipinler

filipinler

Kıyı kesimleri ve yukarılara çıkıldıkça değişen ikliminin yanı sıra ülkede yaşayan çok zengin kesimle beraber çok fakir kesiminde yer alması bu ülkenin tam bir tezatlar ülkesi olduğunu kanıtlar niteliktedir. 30 gün kadar turistik seyahatlerde vize istemeyen Filipinlerde ucuza tatil için vize masrafından kurtulmanızın yanı sıra Türk Lirasının Filipin Pesosundan değerli olması sebebiyle de çok düşük bütçelere çok iyi zaman geçirme olanağını sunmaktadır.Filipinlere seyahat etmek ve havalimanından konaklayacağınız yere kadar olan transferinizi düzenlemek için ucuzauc hizmetlerinden olan tur hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

3. Tayland

tayland

Tropik adalarda tatil yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir yer olan Tayland tapınakları, beyaz kumları ve eşsiz manzarasının yanı sıra Thai Masaj deneyimini de yaşayabileceğiniz ülkelerden birisidir. Eğlenceli aktivitelerinin yanı sıra su sporlarını da yapabileceğiniz bu ülke de de Türk Lirası daha değerlidir.

4. Ukrayna

ukrayna

Hemen hemen Türk Lirasının en az 3katı daha değerli olduğu bu ülke de çok az bir bütçeyle unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Tabi seyahat döneminize göre güncel kurları takip etmenizi öneririz. Ukrayna gece hayatıyla ön plana çıksa da doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleriyle de tatilden beklentinizi karşılayabilecek nitelikte bir deneyim sunabilir. Ukrayna’ya seyahatlerinizi kış mevsimine getirmemenizi öneririz. Çok soğuk olmasından kaynaklı bahar veya yaz ayları ziyaret etmenizi öneririz.

5. Endonezya 

endonazya

Adalar topluluğu olan bu ülke, Bali gibi önemli turistik merkezlere de sahip olmasından dolayı tercih edebileceğiniz ülkelerden birisidir. Türk parası ile ülkenin para birimine çevirmeniz durumunda da çok az bir bütçeyle konforlu ve lüks bir tatil geçirebileceğiniz bu ülke de ayrıca Türk vatandaşları için kısa süreli turistik gezilerde vize istememesi de ucuza tatil yapmanız için ek avantaj sunuyor. Endonezya uçak biletlerine son dönemde artan rağbetten dolayı kampanyaları takip etmenizi veya erken rezervasyon avantajlarından faydalanarak biletinizi almanız oldukça uygun olacaktır.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.