Mobil Uygulamalar

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

 

Ucuzauc.com'a özel olarak yapılan mobil uygulama geliştirme sayesinde uçak biletlerinizi almak artık çok kolay! Kullanıcıların rahat hareket ederek bilet alımını gerçekleştirmesini sağlamak amacıyla özel ve pratik bir tasarıma sahiptir. Hem IOS hem de Android mobil cihazlarınıza uygulamamızı indirerek kolay bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

Ucuzauc uçak bileti mobil uygulaması üzerinden tüm hava yolları uçak biletlerini hem en ucuza hem de uygun ödeme şekilleriyle alabilirsiniz.

Bu uygulama ile yurtiçi ve yurtdışı bilet satın alabilir, yolcu listelerinizi oluşturarak daha sonraki bilet alımlarınızda zamandan kazanabilirsiniz, satın almış olduğunuz biletleri istediğinizde cihazınızdan görebilirsiniz.

Satın alma işlemleri sırasında kredi kartınızda 3D doğrulama kullanıldığında güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Yurtdışı uçuş aramalarında en uygun fiyat avantajıyla Amedeus XML entegrasyonu, yurtiçi uçuş aramalarındaysa direkt olarak Thy-AnadoluJet (Websdom), Sunexpress, AtlasGlobal, Onur air XML entegrasyonu ile en uygun uçak bileti kampanyalarından faydalanmanızı sağlamak amaçlanmıştır. Bilet satın almalarınızı dilerseniz Bonus, Word ve Axess gibi kredi kartlarının sağladığı 9 taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.