Online Bilet Görüntüleme

Türk Hava Yolları Bilet GörüntülemeAnadolujet Bilet GörüntülemeAtlasjet Bilet GörüntülemePegasus Bilet GörüntülemeSunExpress Bilet GörüntülemeOnurair Bilet GörüntülemeBorajet Bilet GörüntülemeOnline Bilet Görüntüleme E-Bilet

Ucuzauc.com web sitesi aracılığı ile ucuz uçak biletinizi alabilir ve hem zamandan hem de bütçenizde tasarruf edebileceğiniz gibi sonrasında online check-in ve online bilet görüntüleme gibi işlemler ile de zamandan tasarruf etmeye devam edebilirsiniz. Globalleşen dünyada zaman tasarrufu ciddi oranda önem kazandığından ucuzauc.com sizlere istediğiniz kalitede ve kolaylıkta hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu hedefleri doğrultusunda basit ara yüzü ile tek sayfada seyahatinize uygun uçak seferlerini görüntüleyebileceğiniz gibi buna ek olarak online Check-in ve E-Bilet görüntüleme hizmetlerini de sunmaktadır.

Online sistem üzerinden aldığınız biletlerin görüntülenmesi anlamına gelen E-bilet görüntüleme sistemi aldığınız biletin yazdırılmasını sağlayan basit bir sistemdir.

 

Online sistem üzerinden ucuzauc.com web sitesi üzerinden veya web sitelerinden aldığınız biletlerin görüntülenebileceği bir sisteme sahip olan ucuzauc.com tr web sitesi Türk Hava Yolları, Onur Air, Borajet, Atlas Global, Sunexpress, Pegasus ve Anadolu jet firmaları için de hizmet vermektedir.

 

Online bilet görüntüleme sistemi için ucuzauc.com web sitesinde yer alan “E-Bilet Görüntüleme” sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada hava yolu firmanızı seçmeniz ve sonrasında hemen havayolu firmalarının altında yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Formda size sorulan rezervasyon kodu telefonunuza mesaj yolu ile iletilen PNR numarasıdır. PNR numarası havacılık sistemine ait yolcu kaydıdır. Biletinizi aldığınız andan itibaren sisteme kaydedilen bu bilgiler PNR numaranız ile bilet alımınız sırasında girdiğiniz mail adresinize veya telefon numaranıza iletilen rezervasyon kodu olarak da geçen bir numara dizisidir.

 

Online biletinizi görüntülemek için gereklidir. Bilet görüntülemenizi gerçekleştirdikten sonra biletinizi yazdırabilir ve bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 

Online bilet görüntüleme sistemi, hava yolu acentaları aracılığıyla aldığınızda size verilen biletiniz ile aynı niteliktedir. Fatura niteliğinde de kullanılabilen E bilet- özellikle iş seyahati yapanların daha çok tercih ettiği bir sistem olarak görülse de genel anlamda herkesin zaman kazanmasını sağlayan basit bir sistemdir.

 

Sizler de ucuzauc.com web sitesinden ucuz uçak biletinizi almak ve sonrasında ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir hayat için ucuzauc.com 7/24 hizmetinizde.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.