Türk Hava Yolları Online Check-In

  ya da  


* Güvenliğiniz için rezervasyon numaranızı ve elektronik bilet numaranızı gizli tutunuz.
* SELF SERVIS uygulamalarının mevcut olduğu havalimanları için buraya tıklayınız.

AnadoluJet Online Check-In

  ya da  


* Güvenliğiniz için rezervasyon numaranızı ve elektronik bilet numaranızı gizli tutunuz.
* SELF SERVIS uygulamalarının mevcut olduğu havalimanları için buraya tıklayınız.

Pegasus Online Check-In

  ya da  

SunExpress Online Check-In

  ya da  

AtlasJet Online Check-In

BoraJet Online Check-In

  ya da  

Online Check-İn

Online check-in, uçak ile seyahat edecek kişilerin daha önceden aldıkları biletleri havalimanlarında uzun kuyruklarda beklemeden işlemlerini hızlıca hal etmesine neden olan online bir işlemidir.

Sizler de havalimanlarında uzun kuyruklarda beklemek istemiyorsanız o halde ucuzauc.com web sitesinden aldığınız biletle, yine ucuzauc.com web sitesi aracılığı ile online check-in işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Online check-in işlemi için ucuzauc.com  web sitesine girdikten sonra Check-in butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada isim soyisim, elektronik bilet numaranızı ve PNR numaranızı girmeniz sonrasında yönlendirildiğiniz sayfadaki adımları takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.  İnternet üzerinden veya akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz ucuzauc uygulaması aracılığı ile gerçekleştireceğiniz online check-in işlemi uçağınızın kalkış saatinden 24 saat öncesinden sonra 90 dakikaya kadar devam edebilmektedir.

Bu sistemin en büyük faydası havalimanında erkenden bulunmanız gereken saatler arasında havalimanında olamayacaksanız bu sistem aracılığı ile yolculuğunuzu gerçekleştirebilir olmanızdır. Check-in işleminizi online olarak yaptıktan sonrasında havalimanında uçak biletinizin ait olduğu firmanın online check-in kulvarında herhangi bir işlem yapmadan bagajınızı teslim edebilirsiniz. Eğer teslim etmeniz gereken herhangi bir bagajınız yoksa o halde direk gerekli güvenlik bölgelerinden telefonunuza iletilen görevlilere göstererek geçebilir ve uçağınızın kalkış kapısından geçerek seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online check-in işlemi için ekstra bir ücret ödemezseniz. Bu sistem web sitesinin size sunduğu bir hizmettir. Fakat bazı hava yollarında check-in işlemi sırasında koltuk seçiminiz için ekstra ücret talep edebilmektedir. Bu durum kesinlikle ucuzauc.com  web sitesi ile ilgili olmayıp havayolu firması ile alakalı bir durumdur.

Online check-in işlemi sırasında koltuk seçme durumunuz da Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları firmaları hariç diğer firmalar ekstra ücret talep etmektedir.

Ucuzauc.com web sitesi üzerinden alınan bütün biletlerin online check-in işlemini web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Online Check in İşlemi

Türk hava yolları Online check in yapabilmeniz için uçak biletinizi Thy veya Anadolujet üzerinden almalısınız. Aldığınız uçak biletinize önceden Thy Online Check in yapmanız özellikle fazla bagajınız yok sadece el çantanız varsa havaalanında yaşayacağınız bekleme sırasından kurtulmanıza vesile olacaktır.

Anadolujet Online Check in İşlemi

Anadolujet uçak biletlerinize online check in yapmak istemeniz halinde web sitelerini tek tek gezmenize gerek yok. Ucuzauc.com üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz. Sadece Anadolu jet uçak bileti için değil aldığınız tüm havayollarının uçak biletlerine sitemiz üzerinden online check in yapabilirsiniz.

Atlas Global Online Check İn

Atlas Global Havayolları ile satın aldığınız uçak biletinize web sitemiz üzerinden kolayca online check in yapabilirsiniz. Bunun için sadece uçak bileti aldığınız yolcunun adı soyadı ve pnr numarasını bilmeniz yeterli.

Pegasus Online Check İn

Pegasus Havayolları uçuşlarınızdan önce online check in işlemini ucuzauc.com adresimizden yapmanız bir çok açıdan size faydalar sağlayacaktır. Günümüzde insanlar daha çok havayolu taşımacılığını tercih etmesi ve uçak ile olan ulaşımın diğer ulaşım araçlarına göre gerek rekabet gerekse yakıtlardaki indirimden dolayı uçak bilet fiyatlarında düşüşler daha çok tercih edilmesine olanak sağlamıştır. Bu yüzden dolayı halanları her geçen gün daha çok yoğunlaşmaktadır. Bu yoğunluk beraberinde uçak biletini alma ve online check in  işlemlerini havaalanına gelmeden yapma gereksinimini beraberinde getirmiştir. Sitemiz üzerinden Pegasus hava yollarının uçak biletlerine online check in işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Sunexpress Online Check İn

Sunexpress üzerinden aldığınız online uçak biletinize sitemiz üzerinden sunexpress online check in işlemini yapabildiğinizi unutmayın. Sitemiz bir tek uçuşunuzu kendi imkanlarıyla gerçekleştirememektedir. Onun haricinde seyahatiniz için gerekli olan uçak bileti, online chek in gibi tüm işlemleri uçuşunuzdan önce sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Bu size seyahatinizde büyük avantaj sağlayacaktır.

Onur air Online Chek İn

Onur air ile aldığınız uçak biletinize havaalanlarında yaşanan sıkışıklıktan kurtulmak için öncede online chek in yapmak istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınız bilemiyorsunuz. Ucuzauc.com online satış platformumuz size bu imkanı sağlıyor. Üstelik onur air online check in işlemi yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey Yolcu adı soyadı, pnr veya onur air uçak bilet numaranızdır. Bu bilgileri girdiğinizde iki adımda onur air online check in işlemini yapabilirsiniz.

Borajet Online Check İn

Borajet online check in işlemini ucuzauc.com web sitesi aracılığıyla iki adımda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yolcu adını ve soyadını, uçak bileti ya da pnr numarasını girdiğinizde Borajet Havayolları uçağının oturma düzeni karşınıza gelecektir. Siz de bu ekran üzerinden istediğiniz koltuğa kayıt yaptırabilir ve Borajet online check in işlemini rahatlıkla yapmış olursunuz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com