• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur air ZagrosjetOnur Air, Atatürk Havalimanı merkezli olarak 1992 yılından itibaren hizmet vermektedir İç hatların yanı sıra dış hatlarda da 25 ‘den fazla ülkede 110’un üstünde noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Her geçen yıl bu sayıyı arttırma yönünde çalışmalarına devam eden Onur Air, ayrıca yurt dışı uçuşlarında düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekmeye devam etmektedir.

Erbil- İstanbul- Erbil ve Erbil- Ankara- Erbil arasında gerçekleştirilen uçuşlarda codeshare kampanyası kapsamında, 05 Ocak 2017–15 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi kampanyasını 05 Ocak 2017-05 Şubat 2017 tarihleri arasında satın almanız durumunda, uçak biletinizi 69 USD’ den satın alabilirsiniz. Belirtilen fiyata hizmet bedeli dahil değildir.

Erbil- İstanbul ve Erbil- Ankara arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilen uçuşlara ait uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden satın alabilirsiniz. Onur Air Erbil uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden bilet sorgulaması yaptıktan sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan sefer bilgilerini ve en güncel uçak bileti fiyatlarını görüntüleyerek seçebilir, seçtiğiniz bileti de kredi kartınızla ucuzauc.com kullanıcılarına özel olarak sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Onur Air Codeshare Kampanyası kapsamında dikkat etmeniz gerekenler;

Uçak biletinizi 05.01.2017–05.02.2017 tarihleri arasında satın almanız gerektiğidir. Kampanya sadece 05.01.2017–15.03.2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlar için geçerli olup belirtilen 69 USD sadece tek yön uçuşu kapsamakta olup, hizmet beledi hariç fiyatıdır. Hizmet bedeli bilet alınımız sırasında eklenmektedir.

Satın alınan biletlerde isim ve parkur değişikliği yapılmamaktadır. Ayrıca iptal ve değişikliğe de izin verilmemektedir. Belirtilen fiyat çocuk ve bebek yolcuları kapsamamaktadır.

Codeshare kampanyası kapsamında gerçekleştirilen uçuşlar Zagrosjet ile beraber gerçekleştirilmekte olup Onur Air kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.