• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air Haziran Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

Onur Air Haziran ayı fırsatları devam ediyor! Onur Air konforuyla İstanbul çıkışlı Moskova uçuşları 49$ ve İstanbul - İzmir, İstanbul- Trabzon uçuşları sadece 64$ ’den başlayan fiyatlarla satışta.

1992 yılından itibaren hizmet veren ve hızla büyüyen bir dev olan Onur Air verdiği hizmetlerle de adından sıkça söz ettirdiği gibi düzenlediği kampanyalarla da çok uygun fiyatlarla uçma imkânı sağlamaktadır. Ramazan ayına özel olarak düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Onur Air ile dış hatlar ve iç hatlarda çok uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Onur Air Haziran kampanyası ile İstanbul çıkışlı uçuşlarda Moskova’ya 49 $, İzmir ve Trabzon 64  ? her şey dahil fiyatlarla seyahat edebilmek için uçak biletinizi satış kanallarından satın alabilirsiniz. Onur Air satış kanalları kendi web sitesi ve ayrıca 150’de fazla hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com web sitesi ve mobil uygulamasıdır.

Onur Air Haziran ayı boyunca satışta olan kampanyalı biletlerine ucuzauc.com web sitesi ve mobil uygulamasından uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarına ulaşabilir, seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkânlarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Kampanya koşulları ve şartları promosyon bilet ile aynı olup ayrıntılı bilgi için hava yolunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.